مجله اینترنتی دیتاسرا
امروز یکشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷

چگونه محبت خود را به همسرمان نشان دهیم و او را تحت تأثیر قرار دهیم ؟

چگونه محبت خود را به همسرمان نشان دهیم و او را تحت تأثیر قرار دهیم ؟

همه خانم‌ها دوست دارند احساس کنند که برای همسرشان خاص هستند. چگونه می‌توانید به زنی که در زندگی‌تان است نشان دهید که برایتان خاص است؟ هیچ چیز به اندازه وقتی که با همسرتان مثل یک پرنسس رفتار می‌کنید، او را تحت‌تاثیر قرار نمی‌دهد.

قسمت ۱: تحسینش کنید

۱. تعریف و تمجید‌هایتان را متعادل کنید. خانم‌ها عاشق این هستند که کسی از آن ها تعریف کند. این کار به آن ها نشان می‌دهد که واقعاً حواستان به او هست و باعث می‌شود احساس خوبی نسبت به خود پیدا کنند. هم از ظاهر و هم شخصیت او تعریف کنید و آنوقت تصور خواهد کرد که به چشم شما ایدآل‌ترین زن است. ولی سعی کنید برای تحسین‌هایتان از کلمات کلی و عمومی یا کلماتی مثل «سکسی» استفاده نکنید. هم چنین هیچوقت بیش از اندازه از خانمی تعریف نکنید چون باعث می‌شود تصور کند که در ازای مهربانی‌تان دنبال چیزی از او هستید.

به او بگویید که «زیبا»، «خوشگل» و «جذاب» است. این کلمات خیلی بیشتر به دل می‌نشینند و احساس بیشتری پشتشان است.

از جنبه‌های مختلف شخصیت او هم تعریف کنید. خانم‌ها دوست دارند هم از بیرون و هم از درون زیبا باشند. تحسین‌های واقعی درمورد شخصیت‌شان باعث می‌شود بفهمد که بخاطر عمق وجودش هم او را دوست دارید. می‌توانید از جملاتی مثل اینها استفاده کنید:

- «هر وقت تنها هستیم یادم میندازی که چقدر حتی هیچ کاری نکردن کنار همدیگه میتونه لذتبخش باشه.»

- «تو به همان اندازه که ظاهر قشنگی داری، باطنت هم زیباست.»

- «تو باعث میشی تلاش کنم روزانه آدم بهتری نسبت به روز قبل باشم.»

- «وقتی بهت نگاه می‌کنم، واقعاً می‌فهمم که داشتن راحتی و امنیت کنار یک نفر چه حسی می‌تونه داشته باشه.»

۲. او را خوب، صادقانه و خاص تحسین کنید. خیلی خوب است که چند عبارت تعریفی داشته باشید و هرازگاهی با آن ها تحسینش کنید ولی خیلی هم خوب است که یک چیز خیلی خاص درمورد او را انتخاب کرده و متوجهش کنید که چقدر آن ویژگی او را دوست دارید.

ممکن است فریفته چشمانش باشید. به او بگویید که چشمانش شما را یاد چه می‌اندازد: «لباست باعث میشه رنگ چشمات بیشتر خودشو نشون بده. تضاد فوق‌العاده‌ای دارن.»

ممکن است حالت موهایش دور قاب صورتش را دوست داشته باشید: «موهات مثل ابریشمه. کنار چشم‌ها و لب‌هات فوق‌العاده به نظر میرسه.»

شاید هم اسیر خنده‌هایش باشید: «هیچکس قشنگ‌تر از تو نمی‌خنده. واقعاً خنده‌هات حالمو خوب میکنه.»

و پایان اینکه، شاید دوست داشته باشید چیزی درمورد بخشندگی‌اش بگویید. زن‌ها فطرتاً مادر به دنیا می‌آیند. چنانچه می خواهید چیزی درمورد مهربانی یا بخشندگی‌اش بگویید: «تو به من یاد دادی که مهربون بودن یعنی چی. امیدوارم منم بتونم به همون اندازه برای تو مهربون باشم.»

۳. محبتی غیرقابل پیش‌بینی به او نشان دهید. این که وقتی زنی انتظارش را دارد، درست تحسینش کنید خیلی خوب است ولی وقتی که انتظار ندارد درست تحسینش کنید خیلی بهتر است. وقتی کنار هم هستید زمانی را برای فکر کردن به این که چرا دوستش دارید، به او احترام می‌گذارید و تحسینش می‌کنید، اختصاص دهید.

وقتی همسرتان انتظار ندارد، دستتان را دورش بیندازید، آرام فشارش دهید، گونه‌ یا پیشانی‌اش را ببوسید و جمله‌ای از ته قلبتان درمورد احساستان به او بگویید. وقتی این جمله را می‌گویید، به چشم‌هایش نگاه کنید. خواهید دید که مثل یک تکه یخ در بغلتان ذوب می‌شود.

به او بگویید که اولین اولویتتان است و برای شاد بودنش هر کاری از دستتان برمی‌آید انجام می‌دهید. البته نباید فقط این را به زبان بیاورید، برای انجام دادنش هم باید آماده باشید. چنانچه حرف و عملتان یکی نباشد، به شما احترام نخواهد گذاشت.

وقتی انتظارش را ندارد به او پیام‌های محبت‌آمیز بفرستید یا به او زنگ بزنید. این باعث می‌شود بفهمد که در فکرتان هست. ازجلمه پیام‌های غیرقابل پیش‌بینی که می‌توانید برایش بفرستید:

- «دلم برات تنگ شده، داشتم بهت فکر می‌کردم…»

- چیزی که بینمون هست رو خیلی دوست دارم…»

- «کاش میشد الان می‌تونستم ببوسمت…»

قسمت ۲: نشانش دهید که برایتان با اهمیت است

۱. با همسرتان به مکان‌های جالب بروید. با او به پارک بروید، وقتی خرید می‌رود همراهی‌اش کنید، او را به ساحل ببرید، … جاهای زیادی هست که بتوانید با او خوش بگذرانید.

با هم کارهای جالب و مهیج انجام دهید. این دو فایده دارد: اول این که به او نشان می‌دهد که می‌خواهید در مسیر زندگی‌تان همراهتان باشد؛ دوم این که این اکتشافات به هر دو شما یاری می‌کند با ترشح هورمون شادی‌آور اکسی‌توسین، پیوندی عمیق‌تر برقرار کنید.

با شرکت کردن در کارهایی که دوست دارد، به او نشان دهید که برایتان با اهمیت است. حتی چنانچه جایی باشد که احساس می‌کنید خسته‌کننده است، با او بروید. اینکار به او نشان می‌دهد که نسبت به نیازهای او بی‌تفاوت نیستید. حتی چنانچه از انجام آن کارها لذت نمی‌برید، تلاش کنید طوری تظاهر کنید که خلاف آن است. مطمئن باشید که قدر محلت و تلاشتان را می‌داند.

۲. به او نشان دهید که چقدر از این که در مکان‌های عمومی کنارتان است احساس غرور می‌کنید. محبتتان را فقط برای وقت‌های تنهایی نگه ندارید. احساستان نسبت به او را به همه دنیا نشان دهید. اینکار باعث می‌شود احساس کند که شما را به مردی خوشبخت تبدیل کرده است. وقتی در جمع هستید، گونه‌اش را ببوسید و دستانش را ماساژ دهید. وقتی می‌خواهید به دوستانتان معرفی‌اش کنید. او را به خودتان نزدیک کنید.

اگر زیاد از رسانه‌های اجتماعی استفاده می‌کند، رابطه‌تان را در این رسانه‌ها علنی کنید. عکس‌های دونفره از خودتان بگذارید، او را در مکان‌های مختلف تگ کنید، وضعیت تاهل‌تان را تغییر دهید. به او نشان دهید که در این رسانه‌ها هم به او متعهد هستید و از این که او همراهتان است افتخار می‌کنید. اما چنانچه خودش میلی به این کار نداشته باشد، این کار شما موجب ناراحتی‌اش خواهد شد.

اگر نامزدتان است، از این که او را به این نام به دیگران معرفی کنید نترسید. چنانچه بخواهید فقط با به زبان آوردن اسمش، او را به دیگران معرفی کنید، شاید کمی ناراحتش کند. چنانچه هنوز برایتان مشخص نشده که نامزد هستید یا دوستانی عادی، همان معرفی با نام کافی خواهد بود.

وقتی دیگران از کنارتان رد می‌شوند، دستش را ول نکنید. چنانچه دستش را نگیرید ممکن است احساس کند از این که با او هستید احساس خجالت می‌کنید یا این که می‌خواهید نظر دختر دیگری را جلب کنید. مخصوصاً در مواقعی که خانم دیگری اطرافتان است، تلاش کنید به او نشان دهید که فقط به او توجه دارید.

برای تولد یا سالگردتان کار خاص و جالبی در مکان‌های عمومی برایش انجام دهید. برای تولدش کیک بخرید یا برای سالگرد ازدواجتان به او کارت‌تبریک بدهید. برایش یک کار را در زمان دونفره‌تان و یک کار در ملاء‌عام انجام دهید.

۳. با او حرف بزنید و شخصیتش را کشف کنید. نفوذ بیشتر به درونش و فهمیدن علایقش، قدمی بزرگ است که یاری می‌کند احساس خاص بودن برایتان کند. خیلی از مردها به خودشان زحمت نمی‌دهند که به دختری نزدیک شوند چون فقط می‌خواهند یک رابطه فیزیکی داشته باشند. شما از آندسته مردهایی نباشید که اطلاعات زیادی درمورد نامزد خود ندارد یا فراموش می‌کند که نامزدش چه دوست دارد و چه دوست ندارد.

درمورد سرگرمی‌هایش پرسش کنید و ببینید به چه چیزهایی علاقه دارد. هر کسی به چیزی علاقه دارد، حتی چنانچه در عمق وجودش باشد و هنوز کشف نشده باشد. بفهمید که دوست دارد چه کاری را بیشتر انجام دهد. تلاش کنید آن را درک کرده و شما هم به آن علاقه‌مند شوید.

زیاد پرسش بپرسید. درمورد کودکی‌اش بپرسید، پدرومادرش، خواهر و برادرانش، اهدافش، ترس‌هایش و اشتیاقاتش. هرچه بیشتر درمورد او بدانید، وقتی ناراحت است، بهتر می‌توانید به او آرامش دهید، وقتی احساس ناامیدی می‌کند به او انگیزه دهید یا وقتی استرس دارد آرامش کنید.

گوش دادن را تمرین کنید. هر چه که می‌گوید، گوش دهید، با او تحلیل کنید و نظری آگاهانه درمورد آن بدهید. چنانچه نظری ندارید، می‌توانید همین را به او بگویید و البته مطمئنش کنید که در هر شرایطی کنارش هستید.

۴. صبور باشید. گاهی ممکن است باعث شود فکر کنید که چه می‌کنید، احمقانه است؟ این نرمال نیست. خوب، شما به یک نرمال جدید عادت می‌کنید و مجبورتان می‌کند که صبور باشید. مطمئن باشید که از شما تشکر خواهد کرد.

اگر دیر می‌رسد یا چیزی را فراموش می‌کند، صبورانه منتظرش بمانید. تلاش کنید درک کنید. کاری نکنید احساس عذاب‌وجدان کند، مخصوصاً چنانچه اولین کلمه‌ای که به زبان می‌آورد «عذر می‌خوام» باشد. کسی چه می‌داند، ممکن است یک روز اوضاع برعکس شود و او منتظر شما بماند.

بگذارید در بحث برنده او باشد. بعضی وقت ها بهتر است بگذارید او بحث را ببرد. روی حرف خودتان بایستید ولی باید یاد بگیرید که چه زمان عقب کشیده و بگذارید او برنده شود. در طولانی مدت عوضش را خواهید دید.

به انتقادهایش گوش دهید. هیچکش دوست ندارد از او انتقاد شود اما چنانچه می‌خواهید در رابطه‌تان موفق باشید باید مصالحه کردن را یاد بگیرید. پس چیزی که می‌گوید را قلباً بپذیرید، روی چیزهایی که به نظر قابل اصلاح هستند کار کنید و به او نشان دهید که می‌خواهید جوری باشید که او دوست دارد.

قسمت ۳: برایش بیشتر سعی کنید

۱. وقتی به شما نیاز دارد، کنارش باشید. چنانچه پرنسس‌تان دچار پریشانی و گرفتاری شده است، باید در مواقعی که به شما نیاز دارد کنارش باشید. این گرفتاری هرچه که باشد، کنارش بمانید تا به او نشان دهید که یکی از بزرگترین هدف‌های زندگی‌تان تامین امنیت اوست.

اگر ناراحت است، از او بپرسید برای بهتر کردن حالش چه کار می‌توانید بکنید. فقط یکجا ننشینید و تاسف بخورید. خانم‌ها مردهایی را می‌خواهند که بتوانند در زمان ناراحتی شادشان کنند. برای بهتر کردن روحیه‌اش هر کاری از دستتان برمی‌آید انجام دهید.

وقتی لازمتان دارد، کنارش باشید. چنانچه کسی اذیتش کرده است، به او گفته‌ است «زشت» یا تهدیدش کرده است، برای حفاظت از او کنارش باشید. فرد مزاحم را متوجه کنید که اجازع این اذیت و آزار را به او نخواهید داد. دعوا آغاز نکنید اما اجازه هم ندهید افراد دیگر موجب آزار همسرتان شوند.

تحت هر شرایطی در زندگی‌تان کنارش باشید. مطمئنش کنید که برای حفاظت از او کنارش هستید. خانم‌ها دوست دارند مطمئن باشند که چنانچه اتفاقی بیفتد، نیازی نیست نگران باشند.

۲. با او رمانتیک باشید. شاید فکر کنید از آن دسته مردهای رمانتیک نیستید، ولی باید حداقل‌ها را درمورد رفتار رمانتیک با زن‌ها بدانید: رمانتیک درست مثل فیلم‌ها.

بفهمید چه گلی دوست دارد و یک شاخه از آن گل برایش بفرستید. وقتی با هم بیرون هستید، خیلی ساده از او پرسش کنید که چه گلی دوست دارد و آن را یادداشت کنید. یادتان باشد که گل‌های مختلف معانی مختلفی دارند: مثلاً گل رز قرمز نشانه عشق و رز سفید نشانه دوستی است.

با یک قرار ملاقات عاشقانه غافلگیرش کنید. همین واقعیت ساده که برای غافلگیر کردنش سعی کرده‌اید کافیست. نیازی نیست آن قرار ملاقات عاشقانه رویایی باشد، از او بخواهید که جایی هم را ببینید یا خودتان دنبالش بروید. وانمود کنید که قرار است کاری کاملاً عاری و روزمره انجام دهید و بعد با یک قرار عاشقانه خاص سورپرازش کنید: مثل سینما، پیک‌نیک یا شامی عالی در یک رستوران شیک. با این کار حتما بغلتان خواهد پرید و عاشقانه به چشم‌هایتان نگاه خواهد کرد.

برایش چیزی درست کنید. خیلی فکر خوبی است که نشانه‌ای از عشق خودتان را به او بدهید، مثل کارت، جواهر یا گل ولی چنانچه بخواهید برای این نشانه عشق کمی بیشتر خودتان را به زحمت بیندازید چطور؟ می‌توانید با دستان خودتان چیزی برایش درست کنید. هرچه این چیز شخصی‌تر باشد و انرژی بیشتری رویش بگذارید، بهتر خواهد بود.

- یک ژورنال عاشقانه از رابطه‌تان درست کنید. یک دفتر زیبا بخرید. داخل آن درمورد اولین روزی که او را دیدید، همه قرارملاقات‌های اول و احساسی که نسبت به او داشتید بنویسید. می‌توانید از عکس‌ها و یادگاری‌های دیگر هم داخل آن بچسبانید. از او بخواهید که او در دفتر هر چه دوست دارد بنویسد.

- کلاژی از همه یادگاری‌هایی که با هم داشته‌اید، درست کنید. بروشورها، بلیط‌ها، فیش‌ها و عکس‌هایی که با هم  داشته‌اید را کنار هم در یک پوستر زیبا بچسبانید و به او تقدیم کنید.

- ویدئویی از خودتان درست کنید. لازم نیست این ویدیو خیلی حرفه‌ای باشد. یک ویدیوی ساده هم عالی است. به او بگویید که چه حسی به او دارید، عاشق چه چیزهایی در او هستید، اولین باری که او را دیدید، چه حسی داشتید و … همه اینها را با یک موزیک خوب همراه کنید و به او بدهید.

برای والدینش کاری انجام دهید. ممکن است مادرش نیاز داشته باشد کسی در جا به‌جایی وسایل، رساندن او به جایی و کارهایی از این قبیل یاری کند. چنانچه این شما باشید که به او یاری می‌کنید، همسرتان را از هر چیزی شادتر خواهد کرد.

۳. همان کارهای کوچک را برایش انجام دهید. برای برداشتن قدم برای کسی که دوست دارید نیازی نیست حتما کارهای باشکوه و پرخرجی که در فیلم‌ها می‌بینید را انجام دهید. بعضی وقت ها خیلی کارهای کوچک به همان اندازه او را خوشحال خواهد کرد.

برایش آوازهای عاشقانه بخوانید، حتی چنانچه صدایتان افتضاح است. آهنگی برای خودتان داشته باشید. حتی چنانچه آن را افتضاح بخوانید، باز می‌تواند فرصتی برای خندیدن هر دو شما باشد.

کلی عکس با او بگیرید. وقتی شما را ببیند که کنارش ایستاده‌اید و لبخند می‌زنید، قلباً خوشحالش خواهد کرد.

راه‌هایی برای فرستادن یادداشت‌ها و نشانه‌های کوچکی برای تجربه‌هایی که با هم داشته‌اید پیدا کنید. یک یادداشت ساده با دست‌خط خودتان برایش ارزش زیادی خواهد داشت.

۴. بخاطر چیزی که هست و اعتقاداتش دوستش داشته باشید چون احتمال این که تغییرشان دهد خیلی ضعیف است. گفتنش آسان و انجام دادنش دشوار است ولی واقعیت دارد: او را برای همان که هست دوست داشته باشد، باوجود نقص‌ها و شکست‌هایش، چون او هم شما را همان گونه دوست دارد.

او را ببخشید. اشتباه می‌کند؟ خوب که چه؟ همه اشتباه می‌کنند اما چنانچه از این اشتباهات برگردد به شما نشان می‌دهد که واقعاً کیست. چنانچه عذرخواهی کرد، با شما صادق و قلباً متاسف است، تلاش کنید او را ببخشید. او هم همین کار را برای شما خواهد کرد.

به او احترام بگذارید.  وقتی دور و برتان نیست حرف‌های بد به او نزنید. مثل یک  نجیب‌زاده با او رفتار کنید. به وقت، سعی و اعتقاداتش احترام بگذارید. با این روش اعتماد او را خیلی زود به دست خواهید آورد.

با دوستانش کنار بیایید، حتی چنانچه از آن ها خوشتان نمی‌آید. دوستانش نقش مهمی در زندگی او دارند و دوست دارد بتوانید با آن ها کنار بیایید.

برای نزدیک شدن به خانواده‌اش سعی کنید. خانواده‌اش هسته اصلی شادی و خوشبختی او هستند. چنانچه رابطه خوبی با خانواده‌اش دارد، شما هم تلاش کنید با احترام تمام به خانواده‌اش نزدیک شوید.

نکات

- همواره با او ارتباط چشمی برقرار کنید.

- خوب وقت بگذارید، وقتی با او هستید برای رفتن عجله نکنید.

- همواره به او نشاند هید که چه حسی نسبت به او دارید چون باعث می‌شود احساس کند که او را می‌خواهید.

- جلو او درمورد خانمهای دیگر حرف نزنید چون باعث می‌شود تصور کند دوستش ندارید و حسدورزی خواهد کرد.

- همواره به پیام‌ها، ایمیل‌ها و تماس‌هایش راه حل دهید.

- همواره بگویید که چقدر دوستش دارید. همین که وقتی به شما نیاز دارد کنارش باشید به او نشان خواهد داد که واقعاً دوستش دارید!

- از او دربرابر هر چیزی که ممکن است به او آسیب بزند، حفاظت کنید.

- به حرف‌هایش بادقت گوش دهید.

- اول ۱۲ شاخه از گل مورد علاقه‌اش و یک بسته شکلات بخرید، بعد صبر کنید تا از خانه خارج شود، یادداشتی بنویسید که می‌خواهید چیزی نشانش دهید و آن را جایی بگذارید که وقتی در خانه را باز می‌کند ببیند. توجه کنید که در یادداشت اول درست نشان دهید که یادداشت دوم را کجا می‌تواند پیدا کند. کنار هر یکی از یادداشت‌های یکی از ۱۲ شاخه گل را بگذارید. این کار را ادامه دهید تا به یادداشت یازدهمی می‌رسید. توجه کنید که علامت دادن‌ها خیلی برایش دشوار نباشد. در یادداشت یازدهم بنویسید که مجدد به سمت در ورودی برگردد و پشت در با آخرین شاخه گل و شکلات منتظرش بایستید. به محض این که در را برایتان باز کرد ببوسیدش و بدون این که حرفی بزنید، یادداشتی که در آن نوشته‌اید چه اندازه برایتان با اهمیت است و چقدر دوستش دارید را به او بدهید. بعد از این که یادداشت را خواند، گل و شکلات را به او بدهید. این کار برای مناسبت‌های خاص عالی است.

- چنانچه گفت این اندازه وابستگی و با هم بودن را دوست ندارد، عقب بکشید. او ارزش انتظارتان را دارد و وقتی برگردد مطمئناً قدرتان را بیشتر می‌داند.

- هشدار. چنانچه کارهایی که گفتیم را بیش از اندازه انجام دهید، در ذهنش فردی آویزان خواهید آمد. این جذابیتتان برای او را از بین خواهد برد.

- حتی درمورد موضوعات کوچک، با هم حرف بزنید.

- برای تحسین کردنش از جملاتی اینچنینی استفاده کنید: «خدا با ساختن تو به همه عالم پز داد!»


یک فروشنده حرفه ای باشید؛ موفق و بی رقیب

چگونه یک فروشنده حرفه ای باشیمدر دنیای کسب و کارها همیشه افرادی وجود دارند که دارای ویژگی های خاصی هستند و همیشه صاحبان کار به دنبال یافتن آن ها می باشند. یک فرد موفق در حوزه ی کسب و کارهای مختلف می تواند سود قابل توجهی را از آن صاحبان تجارت کرده و به آن ها کمک شایانی برای رسیدن ... [ ادامه مطلب ]

سروکله زدن با آدم های پر دردسر در محل کار

با افراد دردسرساز گونه برخورد کنیمقطعا در هر شغلی که مشغول فعالیت باشید افرادی را دیده اید که مدام به دنبال ایجاد دردسر هستند و به جز ایجاد دردسر برای دیگران سودی و منفعتی برای کسی ندارند. خود این افراد هم باور کرده اند که تنها فایده ی آن ها برای مجموعه ای که در آن فعالیت می کنند فقط ... [ ادامه مطلب ]

تفکر و اندیشه انسان چه تاثیراتی بر شرایط مختلف می گذارد

تاثیر تفکر مثبت در زندگی انسان با قانون جذبدوستان عزیز سایت دیتاسرا با قسمت دوم از سری مقالات تاثیرات تفکر و اندیشه انسان با قانون جذب در خدمت شما هستم. برای مطالعه ی ادامه ی این مقاله با ما همراه باشید.قانون جذب و قدرت تفکرات درونی انسانی که دارای تفکری پاک و بی آلایش است، هیچ گاه تحت تاثیر نیروهای ... [ ادامه مطلب ]

چند گام موثر برای رسیدن به شادی

چگونه زندگی شاد داشته باشیماکثر افراد تصور می کنند برای این که به شادی برسند باید صاحب چیزهای بزرگی در زندگی باشند. این در حالی است که همین افراد زمانی که به چیزهای بزرگی که در زندگی آرزو داشتند دست پیدا می کنند، باز هم احساس شادی نخواهند کرد و به هیچ وجه خوشحال نیستند. شاید خود این افراد هم ... [ ادامه مطلب ]

چطور مهارت حل مسئله را در خودمان تقویت کنیم

تقویت مهارت حل مسئلهبسیاری از مشکلاتی که در روابط خود تجربه کرده اید، ممکن است بازهم برایتان پیش بیاید. آیا تا به حال به این نکته توجه کرده اید؟! مثلا ممکن است با یکی از آشناهای خود بحث های ناخوشایندی را تجربه کرده باشید. باید بدانید که این مشکل ممکن است در آینده نیز در انتظارتان باشد. یا ممکن است ... [ ادامه مطلب ]

تفکر و اندیشه انسان چه تاثیراتی بر شرایط مختلف می گذارد

تاثیرات قدرت تفکر و اندیشه در انسان با قانون جذبدوستان عزیز سایت دیتاسرا، در مقاله ی «قدرت تفکر و ساختن شخصیت با قانون جذب» به شرح مطالبی از قبیل: نقش قانون علت و معلول در دنیای تفکر انسان ها، چگونه به یک ارباب آگاه تبدیل شویم، چطور با قانون جذب زندگی و شخصیت خود را بسازیم و پرداختیم. در این ... [ ادامه مطلب ]

راهکارهایی برای مدیریت مالی خود

چگونه مدیریت مالی داشته باشیمشاید فکر کنید که به دست آوردن پول برای ثروتمند شدن کافی است و برای ثروتمند شدن فقط باید درآمدتان را افزایش دهید و به فکر یک منبع مطمئن برای کسب درآمد باشید. بسیاری از افراد در ذهن خود این تصور را دارند و فکر می کنند انسان های موفق و ثروتمند فقط درآمد زیادی دارند ... [ ادامه مطلب ]

به دست آوردن انگیزه و دلایل از دست دادن آن

چرا انگیزه نداریم و چگونه انگیزه خود را حفظ کنیمیکی از بدترین اتفاقاتی که می تواند در طول زندگی یک فرد برایش رخ بدهد از دست دادن انگیزه است. از دست دادن انگیزه ممکن است تمام زندگی یک فرد را تحت الشعاع قرار دهد. انسان ها تا زمانی قادر هستند به فعالیت هایشان ادامه دهند و به موفقیت در زندگی ... [ ادامه مطلب ]

تفاوت نگرش افراد مثبت اندیش با افراد منفی گرا

افراد مثبت اندیش و منفی گرا چه تفاوت هایی باهم دارند (قانون جذب)افراد منفی گرا افرادی هستند که تا جای ممکن همه چیز را در بدترین حالت ممکن تصور می کنند و نسبت به هیچ چیز تصور مثبتی نخواهند داشت. اگر در جمع این افراد قرار گرفته باشید قطعا خواهید دید که تا چه حد می توانند انرژی منفی به ... [ ادامه مطلب ]

تقویت عزت نفس و نشانه های عزت نفس پایین

چگونه عزت نفس خود را افزایش دهیمهر فردی برای این که بتواند در زندگی خود به بهترین نحو عمل کند و به موفقیت در زندگی فردی دست یابد، باید دارای صفات برجسته ای باشد که او را از سایرین متمایز کند. عزت نفس یکی از صفاتی است که یک انسان موفق باید از آن بهره برده باشد و یک انسان ... [ ادامه مطلب ]

نمونه نقشه استاندارد جزئیات اتصال بادبند قائم (JIS Profiles) - مجموعه ۶
فايل پيوست

نمونه نقشه استاندارد Vertical Bracing Connection (JIS) Standard Drawing - Sample 6 مجموعه پیش رو شامل جزئیات کامل تیپهای مختلف از اتصال بادبند قائم جهت پروفیلهای: L75x75x6~2L200*200*25 - C150x75x6.5x10~2C250x90x9x13 - H100x100x6x8~H300x305x15x15 ... [ ادامه مطلب ]

پرداخت و دانلود قیمت: 3500 تومان
 مشخصات کلی: 

گروه: عمران

نمونه نقشه استاندارد جزئیات اتصال بادبند قائم (ناودانی DIN) - مجموعه ۵
فايل پيوست

نمونه نقشه استاندارد Vertical Bracing Connection (DIN Channels) Standard Drawing - Sample 5 مجموعه پیش رو شامل جزئیات کامل 6 تیپ متفاوت اتصال بادبند قائم جهت پروفیلهای ناودانی: 2UNP80~2UNP200 می باشد. امیدواریم ... [ ادامه مطلب ]

پرداخت و دانلود قیمت: 3500 تومان
 مشخصات کلی: 

گروه: عمران

نمونه نقشه استاندارد جزئیات اتصال بادبند قائم (ناودانی DIN) - مجموعه ۴
فايل پيوست

نمونه نقشه استاندارد Vertical Bracing Connection (DIN Channels) Standard Drawing - Sample 4 فایل dwg حاضر شامل جزئیات کامل 6 تیپ متفاوت اتصال بادبند قائم جهت پروفیلهای ناودانی: 2UNP80~2UNP200 و 2U75*40*5*7~2U300*90*9*13 می ... [ ادامه مطلب ]

پرداخت و دانلود قیمت: 3500 تومان
 مشخصات کلی: 

گروه: عمران

نمونه نقشه استاندارد جزئیات اتصال بادبند قائم (ناودانی DIN) - مجموعه ۳
فايل پيوست

نمونه نقشه استاندارد Vertical Bracing Connection (DIN Channels) Standard Drawing - Sample 3 فایل dwg حاضر شامل جزئیات کامل 6 تیپ متفاوت اتصال بادبند قائم جهت پروفیلهای ناودانی: 2UNP60~2UNP220 می باشد. امیدواریم دانش، ... [ ادامه مطلب ]

پرداخت و دانلود قیمت: 3500 تومان
 مشخصات کلی: 

گروه: عمران

نمونه نقشه استاندارد جزئیات اتصال بادبند قائم (نبشی DIN) - مجموعه ۲
فايل پيوست

نمونه نقشه استاندارد Vertical Bracing Connection (DIN Angles) Standard Drawing - Sample 2 فایل dwg حاضر شامل جزئیات کامل 5 تیپ متفاوت اتصال بادبند قائم جهت پروفیلهای نبشی: 2L80*80~2L200*200 می باشد. امیدواریم دانش، ... [ ادامه مطلب ]

پرداخت و دانلود قیمت: 3500 تومان
 مشخصات کلی: 

گروه: عمران

نمونه نقشه استاندارد جزئیات اتصال بادبند قائم (نبشی DIN) - مجموعه ۱
فايل پيوست

نمونه نقشه استاندارد Vertical Bracing Connection (DIN Angles) Standard Drawing - Sample 1 فایل dwg حاضر شامل جزئیات کامل 7 تیپ متفاوت اتصال بادبند قائم جهت پروفیلهای نبشی: L60*60~2L150*150 می باشد. امیدواریم دانش، ... [ ادامه مطلب ]

پرداخت و دانلود قیمت: 3500 تومان
 مشخصات کلی: 

گروه: عمران

نمونه نقشه استاندارد جزئیات اتصال مفصلی غلطکی تیر به ستون (JIS Profiles) - مجموعه ۲
فايل پيوست

نمونه نقشه استاندارد Sliding Beam To Column Connection (JIS) Standard Drawing - Sample 2 فایل dwg حاضر شامل جزئیات کامل 2 تیپ متفاوت اتصال مفصلی غلطکی تیر به ستون: Beam to Column ... [ ادامه مطلب ]

پرداخت و دانلود قیمت: 3500 تومان
 مشخصات کلی: 

گروه: عمران

نمونه نقشه استاندارد جزئیات اتصال مفصلی غلطکی تیر به ستون (DIN Profiles) - مجموعه ۱
فايل پيوست

نمونه نقشه استاندارد Sliding Beam To Column Connection (DIN) Standard Drawing - Sample 1 فایل dwg حاضر شامل جزئیات کامل 2 تیپ متفاوت اتصال مفصلی غلطکی تیر به ستون: Beam to Column ... [ ادامه مطلب ]

پرداخت و دانلود قیمت: 3500 تومان
 مشخصات کلی: 

گروه: عمران

نمونه نقشه استاندارد جزئیات اتصال ساده (مفصلی) تیر به ستون (DIN Profiles) - مجموعه ۳
فايل پيوست

نمونه نقشه استاندارد Simple Beam To Column Connection (DIN) Standard Drawing - Sample 3 فایل dwg حاضر شامل جزئیات کامل 2 تیپ متفاوت اتصال مفصلی تیر به ستون: Beam to Column ... [ ادامه مطلب ]

پرداخت و دانلود قیمت: 3500 تومان
 مشخصات کلی: 

گروه: عمران

نمونه نقشه استاندارد جزئیات اتصال ساده (مفصلی) تیر به تیر (DIN Profiles) - مجموعه ۲
فايل پيوست

نمونه نقشه استاندارد Simple Beam To Beam Connection (DIN) Standard Drawing - Sample 2 فایل dwg حاضر شامل جزئیات کامل 2 تیپ متفاوت اتصال مفصلی تیر به تیر: Beam to Beam Web ... [ ادامه مطلب ]

پرداخت و دانلود قیمت: 3500 تومان
 مشخصات کلی: 

گروه: عمران

ناحیه کاربری

فرمت ایمیل صحیح نمی باشد. ایمیل خود را وارد نمایید.

رمز عبور خود را وارد نمایید.

مجله اینترنتی دیتاسرا
کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به گروه نرم افزاری دیتاسرا می باشد.
Copyright © 2018