مجله اینترنتی دیتاسرا
امروز جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷

نحوه آرایش کردن خانم های میانسال زمان درج مطلب
۱۳۹۴/۷/۵

نحوه آرایش کردن خانم های میانسال

هرچقدر که سن بالاتر می‌رود، پوست هم تغییر می‌کند. شاید پوستی که در دوران بیست سالگی و سی سالگی داشته‌اید، در ۴۰ سالگی به کل تغییر کند.

اما راه‌های بسیاری وجود دارد که می‌توان به یاری آن‌ها پوستی فوق العاده از ۴۰ سالگی به بعد داشت.
  • پوست را خیس کنید. خیس کردن پوست مورد خیلی مهمی است. هر چه سن بالاتر می‌رود، پوستمان نیز بیشتر خشک می‌شود. باید پوست را خیس کرد تا مواد آرایشی خیلی بهتر بر روی پوست بنشیند. خیس کننده‌ای را انتخاب کنید که با پوست شما سازگاری داشته باشد.

  • از پرایمر استفاده کنید. حتما قبل از آرایش کردن از پرایمر استفاده کنید تا آرایش یکدستی داشته باشید.

  • از کرم و سایهٔ چشم استفاد کنید. سایه چشم باعث می‌شود بیشتر توجه‌ها به چشمان شما رود و مواد آرایشی که ماهیت کرمی دارند، راحتر خط‌های دور جشم و روی گونه را می‌پوشانند.

  • از رنگ‌های خنثی استفاده کنید. خانم‌هایی که سن بالای ۴۰ دارند نباید از رنگ‌ّهای تیره و بولد استفاده کنند. رنگ‌های خنثی بهترین گزینه برای این دست از افراد استت.

  • از خط لب و براق کنندهٔ لب استفاده کنید. با زیاد شدن سن، لب‌ها کوچک‌تر می‌شود. بهتر است برای نشان دادن لب‌های خود از خط لب و براق کنندهٔ لب استفاده کنید.

  • ابروهای خود را پر کنید. هرگز با مداد ابرو، ابرو برای خود نکشید، این کار سن شما را بیشتر می‌کند. پیشنهاد ما استفاده از سایهٔ ابرو است. چنانچه هم از مداد استفاده می‌کنید، فقط به ابروهای خود رنگ دهید.


مطالب پیشنهادی
متأسفانه موردی یافت نشد.
ناحیه کاربری

فرمت ایمیل صحیح نمی باشد. ایمیل خود را وارد نمایید.

رمز عبور خود را وارد نمایید.

مدیریت اثربخش
فايل پيوست
( ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ )
گزیده ها
مجله اینترنتی دیتاسرا
کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به گروه نرم افزاری دیتاسرا می باشد.
Copyright © 2015