مجله اینترنتی دیتاسرا
امروز جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷

آشنایی با انواع مدل های عینک های آفتابی زمان درج مطلب
۱۳۹۴/۷/۵

آشنایی با انواع مدل های عینک های آفتابی

عینک‌های آفتابی انواع و شکل‌های مختلفی دارند و هر فصلی که می‌رسد مدل‌های خاصی محبوب‌تر می‌شوند. تابستان امسال نیز مدل‌های مختلفی بودند که توانستند بین مردم طرفدارهای خاصی پیدا کنند و محبوب شوند. در اینجا می‌خواهیم به تعدادی از مدل‌های محبوب برای پاییز ۲۰۱۵ اشاره بکنیم.

فریم‌های گرد: عینک‌های آفتابی با فریم گرد خیلی محبوب شده‌اند و رنگ‌ها و مدل‌های متنوعی نیز دارند. انتخاب شما در زمینهٔ رنگ خیلی متنوع است؛ می‌توانید عینک‌های مختلفی از مشکی سیر تا قرمز را انتخاب کنید.

عینک‌های کلاسیک گربه‌ای: عینک‌های گربه‌ای در بین خانم‌ها خیلی محبوب شده‌اند، چرا که ظاهر آن‌ها را کاملاً متفاوت و تک می‌کند و با استایل آن‌ها کاملاً هم‌خوانی دارد. عینک‌های فریم سفید با لنزهای آینه‌ای و عینک‌های کلاسیک قهوه‌ای از محبوبیت ویژه‌ای برخوردارند.

فریم‌های بزرگ: عینک‌های فریم بزرگ استایل خاصی را به شما می‌بخشند و جزء عینک‌های محبوب پاییز ۲۰۱۵ محسوب می‌شوند.

فریم‌های کلفت: عینک‌هایی که فریم کلفت و کلاسیک دارند، ظاهری جذاب و کلاسیک به شما می‌دهند. این مدل عینک‌ها پاییز امسال خیلی محبوب شده‌اند.

عینک‌های متفاوت: تابستان امسال عینک‌هایی که ظاهری متفاوت و بامزه داشتند، خیلی محبوب شدند. حتی عینک‌های گربه‌ای نیز، بزرگ‌تر و نوک تیزتر و کلفت‌تر شدند. چنانچه می‌خواهید خیلی متفاوت از دیگران باشید، پیشنهاد می‌کنیم به سراغ این دست از عینک‌های آفتابی بروید و در پاییز هم از آن‌ها استفاده کنید.

فریم‌های شیشه‌ای: فریم‌های شیشه‌ای خیلی جذاب و دوست‌داشتنی هستند و یکی از مدل‌های محبوب پاییزی هستند. در بین تمام مدل‌های متنوع عینک، فریم‌های شیشه‌ای مدلی تک و خاص به شما می‌روند.

عینک‌های تماماً مشکی: در بین تمام عینک‌های رنگی موجود در بازار، عینک‌های تماماً مشکی یکی از مدل‌های برتر سال ۲۰۱۵ هستند. این مدل عینک‌ها با فریم و لنز مشکی، انتخاب محبوب میان خانم‌ها و آقایان است.

عینک‌های آینه‌ای: عینک‌های آینه‌ای با استایل‌های براق خیلی هم‌خوانی دارند. این مدل عینک‌ها خیلی جالب‌اند و باید قبول کنیم ظاهر جذابی دارند.

فریم‌های طرح‌دار: عینک‌های طرح‌دار هم خیلی شیک و جذاب‌اند و هم ظاهری کلاسیک دارند. پلنگی، گل‌ٔدار و هنری از جمله طرح‌های این دست از عینک‌ها هستند. این مدل‌ها استایل شما را تک و متفاوت می‌کند.

عینک‌های مدرن کلاسیک: این دست از عینک‌های ترکیبی از مدل‌های کلاسیک با مدل‌های مدرن هستند که در پاییز امسال خیلی محبوب خواهند شد.


مطالب پیشنهادی
متأسفانه موردی یافت نشد.
ناحیه کاربری

فرمت ایمیل صحیح نمی باشد. ایمیل خود را وارد نمایید.

رمز عبور خود را وارد نمایید.

مدیریت اثربخش
فايل پيوست
( ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ )
گزیده ها
مجله اینترنتی دیتاسرا
کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به گروه نرم افزاری دیتاسرا می باشد.
Copyright © 2015