مجله اینترنتی دیتاسرا
امروز جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷

چگونه خود را لاغرتر نشان دهیم؟ زمان درج مطلب
۱۳۹۴/۷/۱۵

گاهی اوقات با یک تغییر کوچک در پوشش خود می‌توانید خود را لاغرتر نشان دهید. به عنوان مثال می‌توانید شلوار بلند بخرید تا بتوانید با کفش پاشنه‌بلند آن را بپوشید و قد خود را بلندتر نشان دهید و کمی هم لاغرتر به نظر بیایید.چگونه خود را لاغرتر نشان دهیم؟


حالا در اینجا می‌خواهیم به ۹ ترفند برای لاغرتر نشان دادن خود اشاره کنیم.

۱. از گن جدید استفاده کنید.

استفاده از گن‌ها می‌تواند اندام شما را دگرگون کند. گن‌هایی که حالت پیراهن دارند، اندام شما را مانند یک خط صاف لاغر می‌کند.

۲. لباس‌های یک رنگ بپوشید.

شاید این موضوع را از قبل می‌دانستید که چنانچه از سر تا نوک پا لباس یک رنگ مشکی بپوشید، لاغرتر به نظر می‌آیید؛ اما این ترفند برای همهٔ رنگ‌ها صدق می‌کند. حتی چنانچه سرتاپا سفید بپوشید هم لاغرتر دیده می‌شوید.

۳. شلوارهای از بالا گشاد.

این تصور خیلی غلط است که شلوارهای بلند و شل جذاب هستند. درواقع آن‌ها از جذابیت شما و به‌خصوص خانم‌هایی که اضافه‌وزن دارند، کم می‌کنند. به‌جای آن شلوارهای محکمی انتخاب کنید که از باسن به بعد راسته هستند؛ جذب نیستند و خیلی هم جذاب هستند.

۴. در بخش بزرگ بدن خود، رنگ تیره بپوشید.

اگر باسن عظیمی دارید تلاش کنید شلوارهای مشکی و یا جین‌های تیره با تاپ طرح‌دار بپوشید. چنانچه بالاتنه‌ای بزرگ دارید یک کت مشکی با شلوار روشن بپوشید. تلاش کنید قسمت‌های بزرگ بدن خود را با رنگ تیره پوشش دهید و با پوشیدن رنگ‌های روشن و یا مدل‌های طرح‌دار بر قسمت‌های لاغرتر بدن خود بیشتر تأکید کنید.

۵. کفش پاشنه‌دار بپوشید.

هرچقدر بلندتر باشید، لاغرتر به نظر خواهید آمد. پس تلاش کنید با پوشیدن کفش پاشنه‌دار چند سانتی‌متر به قد خود اضافه کنید. ترجیح ما بیشتر کفش‌های لژدار است که خیلی راحت و شیک هستند.

۶. شلوار جین جیب‌دار بپوشید.

بدترین کاری که می‌توانید برای باسن‌های بزرگ بکنید، انتخاب شلوارهایی بی جیب پشت است. شلوارهای جیب‌دار انتخاب کنید تا شما را لاغرتر نشان دهد.

۷. زیورآلات را نزدیک صورت خود استفاده کنید.

سعی کنید با استفاده از گوشواره‌ها و گردنبندها توجه دیگران را به سمت صورت خود را ببرید. گوشوارها و گردنبندهایی که ظاهری بلند و خطی شکل دارند، می‌توانند بهترین انتخاب شما باشند.

۸. طرح درست را انتخاب کنید.

یک طرح اشتباه می‌تواند شما را بزرگ‌تر نشان دهد؛ طرح‌های خال‌خالی، خطوط افقی ضخیم و طرح‌های گل‌دار بزرگ. یک طرح مناسب و درست به شما بلندی دیداری می‌دهد، مثل خطوط عمودی؛ و یا با استفاده از طرح‌های گل‌دار کوچک، آن بخش از بدن خود را کوچک نشان دهید.

۹. از آرایش برای لاغرتر نشان دادن صورت خود استفاده کنید.

چانه‌های ما با افزایش سن، بزرگ‌تر می‌شوند. از کرم پودر یا پنکیک تیره‌تر از پوست خود استفاده کنید. از آن زیر چانه‌های خود استفاده کنید که آن بخش را کوچک‌تر نشان دهید. می‌توانید از پودرهای برنز استفاده کنید. این کار را خیلی آرام و بی استفاده از برس انجام دهید.


مطالب پیشنهادی
متأسفانه موردی یافت نشد.
ناحیه کاربری

فرمت ایمیل صحیح نمی باشد. ایمیل خود را وارد نمایید.

رمز عبور خود را وارد نمایید.

مدیریت اثربخش
فايل پيوست
( ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ )
گزیده ها
مجله اینترنتی دیتاسرا
کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به گروه نرم افزاری دیتاسرا می باشد.
Copyright © 2015