مجله اینترنتی دیتاسرا
امروز چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷

خطرناک ترین تختخواب جهان! زمان درج مطلب
۱۳۹۴/۹/۸

اگر شما از آن دسته از افراد هستید که از ارتفاع می‌ترسید و همواره هم خواب سقوط می‌بینید، بهتر است از خیر خواندن این گزارش بگذرید!

به گزارش دیتاسرا و به نقل از مشرق، «Highline» که بهترین ترجمه آن خطی در ارتفاع می‌شود، نام برنامه‌ای است که هر ساله در ایتالیا برگزار می‌شود. برنامه‌ای متفاوت و عجیب برای ادای دین به 18 هزار سربازی که در جنگ جهانی اول جان خود را در این مناطق از دست داده اند.

برنامه از این قرار است، امیلیا و آرمین هولزر نشستی را برگزار می‌کنند و از همه ماجراجویان می‌خواهند که با کیسه های خواب حاضر شوند و سفری را به دولومیت در شمال شرقی ایتالیا آغاز کنند.

ایده اولیه این کار در سال 2012 زده شد و از آن زمان این سنت به شکلی ادامه‌دار انجام شده است.

امیلیا و هولزر درباره این ایده‌شان می‌گوید: صد سال قبل در زمستان اینجا پر از بمب و نارنجک بود و دردهای زیادی وجود داشت. ایده ما به این علت است که کسانی دور یکدیگر جمع شوند و در سازش و آرامش باهم باشند و در روز صحبت کنند و در آخر شب بتوانند در سکوتی جادویی استراحت کنند.

در این برنامه 26 نفر می‌‌روند و به جز در نظر گرفتن کسانی برای تدارکات، 17 چادر روی طنابی که میان دو کوه وصل شده، مستقر می‌شوند، چادرهایی رنگی که نمایی رنگارنگ کمانی را به وجود می‌آورند.

اگر برایتان پرسش است که با چه نوع چادر خوابی باید به این ماراجویی بروید، نگران نباشید، آن‌ها چادرهایی را در اختیار شما می‌گذارند که با ایده رنگی بودنی که به دنبالش هستند نیز هماهنگ باشد. البته شما اضافه بر لباس مختص کوه نوردی، به کوله پشتی و ابزار سرگرمی همانند کتاب و موسیقی هم نیاز پیدا می‌کنید.

ممکن است درباره کسی که عکس‌ها و فیلم‌ها را ثبت کرده نیز پرسش داشته باشید! عکاس این برنامه سباستین والهوتر است که یقینا جزو کسانی به حساب می‌آید که همواره عکس‌های متفاوت و جالبی می‌گیرد و در این برنامه کمپ در ارتفاع نیز او گروه را همراهی کرده است.خطرناک ترین تختخواب جهان!


خطرناک ترین تختخواب جهان!


خطرناک ترین تختخواب جهان!


خطرناک ترین تختخواب جهان!


خطرناک ترین تختخواب جهان!


خطرناک ترین تختخواب جهان!


خطرناک ترین تختخواب جهان!مطالب پیشنهادی
متأسفانه موردی یافت نشد.
ناحیه کاربری

فرمت ایمیل صحیح نمی باشد. ایمیل خود را وارد نمایید.

رمز عبور خود را وارد نمایید.

مدیریت اثربخش
فايل پيوست
( ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ )
گزیده ها
مجله اینترنتی دیتاسرا
کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به گروه نرم افزاری دیتاسرا می باشد.
Copyright © 2015