مجله اینترنتی دیتاسرا
امروز یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷

مقایسه ایستگاه های مترو در سایر کشور ها (+عکس)

می‌خواهیم سری بزنیم به ایستگاه‌های متروی تمام جهان. با دیتاسرا همراه باشید.مقایسه ایستگاه های مترو در سایر کشور ها (+عکس)


مسافران مترو در ایستگاه مترو سنتر در واشنگتن دی سی. مقامات متروی واشنگتن دی سی اعلام کرده‌اند سیستم حمل‌ونقل متروی این شهر به شدت به تعمیر نیاز دارد و ممکن است کل خطوط مترو را به مدت ۶ ماه تعطیل کنند.مقایسه ایستگاه های مترو در سایر کشور ها (+عکس)


یک واگن مترو به سمت برج و هتل بین‌المللی ترامپ در مرکز شهر شیکاگو، حرکت می‌کند.مقایسه ایستگاه های مترو در سایر کشور ها (+عکس)


کارگری در ایستگاه متروی دینوود دیده می‌شود. روز ۲۴ فروردین درگیری دشواری در این ایستگاه صورت گرفت که منجر به فوت یک پسر ۱۵ ساله شد.مقایسه ایستگاه های مترو در سایر کشور ها (+عکس)


مردم سوار خط متروی «A» در شهر نیویورک هستند.مقایسه ایستگاه های مترو در سایر کشور ها (+عکس)


مردی منتظر قطار مترو نیویورک قبل از فرا رسیدن توفند سندی است (این عکس در روز یکشنبه ۷ آبان سال ۱۳۹۱ به ثبت رسیده است). مسوولان نیویورک کل سیستم حمل و نقل عمومی را ساعت ۷ عصر روز ۷ آبان سال ۹۱ متوقف کردند.مقایسه ایستگاه های مترو در سایر کشور ها (+عکس)


زنی با لباس قدیمی در متروی قدیمی شهر نیویورک نشسته است. این عکس در روز یکشنبه ۲۶ آذر سال ۱۳۹۱ ثبت شده است.مقایسه ایستگاه های مترو در سایر کشور ها (+عکس)


نمایی کلی از ایستگاه متروی کومسوموسکایا (Komsomolskaya) در مسکو که در سال ۱۹۵۲ افتتاح شد.مقایسه ایستگاه های مترو در سایر کشور ها (+عکس)


مسافران مترو از کنار مجسمه‌های برنزی که نمایانگر مردم شوروی هستند، راه می‌روند. این ایستگاه در سال ۱۹۳۸ افتتاح شده است.مقایسه ایستگاه های مترو در سایر کشور ها (+عکس)


مسافران مترو در ایستگاه متروی کیوسکایا (Kievskaya) منتظر قطار هستند.مقایسه ایستگاه های مترو در سایر کشور ها (+عکس)


مسافران مترو در ایستگاه متروی داستایفسکی (Dostoyevskaya) راه می‌روند. فئودور داستایفسکی که نقاشی چهره‌اش در این عکس نشان داده شده، یکی از نویسندگان خیلی مهم روسیه است.مقایسه ایستگاه های مترو در سایر کشور ها (+عکس)


مردم در ۱۶ نوامبر ۲۰۱۵ در ایستگاه مترو ریپابلیک در پاریس، برای ادای احترام به قربانیان حملات داعش در ۱۳ نوامبر که حداقل ۱۲۹ نفر کشته و بیش از ۳۵۰ مجروح به جا گذاشت، یک دقیقه سکوت کردند. فرانسه و دیگر کشورهای اروپایی نیز به یاد این قربانیان یک دقیقه سکوت کردند.مقایسه ایستگاه های مترو در سایر کشور ها (+عکس)


مسافران بر روی پله‌برقی در ایستگاه متروی انجل در لندن. پله برقی ایستگاه متروی انجل طولانی‌ترین پله برقی در شبکه متروی تمام جهان است. سیستم حمل و نقل زیر‌زمینی لندن قدیمی‌ترین مترو در جهان است که قدمت آن به سال ۱۸۹۰ برمی‌گردد. این مترو با ۲۴۹ مایل ریل و ۲۷۰ ایستگاه، هر روز ۲۵۰ هزار نفر را جابه‌جا می‌کند.مقایسه ایستگاه های مترو در سایر کشور ها (+عکس)


مسافران آماده سفر با مترو لندن در ایستگاه دیستریکت لاین هستند که به سبب عملیات صنعتی، خدمات محدودی را ارایه می‌دهد.مقایسه ایستگاه های مترو در سایر کشور ها (+عکس)


مسافران در انتظار قطار خط U5 در ایستگاه الکساندر جمع شده‌اند. رانندگان مترو در برلین به مدت ۴ روز اعتصاب کردند.مقایسه ایستگاه های مترو در سایر کشور ها (+عکس)


مسافری سوار مترو در ایستگاه شینجوکو (Shinjuku) در توکیو.مقایسه ایستگاه های مترو در سایر کشور ها (+عکس)


مسافران ذرت عظیمی را که در ایستگاه مترویی در توکیو به نمایش گذاشته شده، تماشا می‌کنند. شرکت تعاونی کشاورزی ژاپن برای تبلیغ سبزیجات خانگی، ستون‌های ایستگاه‌های مترو را با پوشش‌هایی از سبزیجاتی همانند تربچه، هویج، ذرت، خیار، بادمجان و سیب زمینی تزئین کرده است.مقایسه ایستگاه های مترو در سایر کشور ها (+عکس)


مردی به همراه کودکش در متروی بانکوک

.مقایسه ایستگاه های مترو در سایر کشور ها (+عکس)


کودکی نقاشی سه‌بعدی اسب‌ها را در ایستگاه مترویی در پکن تماشا می‌کند.مقایسه ایستگاه های مترو در سایر کشور ها (+عکس)


مسافران با استفاده از پله‌برقی که به سکویی در ایستگاه مترویی در هنگ‌کنگ ختم می‌شود، می‌رسند. مسوولان هنگ‌کنگ قصد دارند برخی از صندلی‌های متروهای شلوغ را بردارند تا فضای بیشتری برای کار کردن معتادین گوشی‌های هوشمند با دستگاه‌هایشان ایجاد شود.مقایسه ایستگاه های مترو در سایر کشور ها (+عکس)


گردشگران چینی سوار بر یک قطار منحصر به فرد در دیزنی لند هنگ‌کنگ.منبع : AVAX


مطالب پیشنهادی
متأسفانه موردی یافت نشد.
ناحیه کاربری

فرمت ایمیل صحیح نمی باشد. ایمیل خود را وارد نمایید.

رمز عبور خود را وارد نمایید.

مدیریت اثربخش
فايل پيوست
( ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ )
گزیده ها
مجله اینترنتی دیتاسرا
کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به گروه نرم افزاری دیتاسرا می باشد.
Copyright © 2015