مجله اینترنتی دیتاسرا
امروز سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷

روند کنونی در حسابرسی داخلی Current Trends in Internal AuditAbstract

Internal audit is considered a profession that has emerged over the years, always seeking to meet the changing needs of their organizations. Internal audit focused on accounting problems at its beginnings, but now it has become a powerful tool to detect the main risks of organizations. As function, internal audit is a relatively recent occurrence, located, according to some authors, during the 1929 economic crisis in USA.

Keywords: internal audit, risk management, internal control, proceedings

چکیده فارسی: ممیزی داخلی در ابتدا بر مشکلات حسابداری متمرکز شده بود، اما در حال حاضر تبدیل به یک ابزار قدرتمند برای تشخیص خطرات اصلی سازمان شده است. به عنوان یک تابع، حسابرسی داخلی یک اتفاق نسبتا تازه، واقع شده، با توجه به نظر برخی از نویسندگان، در طول بحران اقتصادی سال 1929 در ایالات متحده آمریکا.

کلمات کلیدی: حسابرسی داخلی، مدیریت ریسک، کنترل های داخلی، مجموعه مقالات

راهنمای دانلود
  • جهت دانلود هر یک از فایل ها، بر روی لینک مورد نظر کلیک نموده و پس از انتخاب محل ذخیره تا اتمام فرآیند دانلود صبر کنید.
  • به منظور دانلود فایل های حجیم توصیه می شود از یک نرم افزار Download Manager استفاده گردد.
  • برای خارج نمودن فایل ها از حالت فشرده ( rar یا zip ) از نرم افزار Winrar استفاده نمایید.
  • فایل های فشرده چند بخشی را بصورت کامل دانلود و در یک پوشه قرار دهید و با رایت کلیک بر روی یکی از آن ها گزینه Extract را انتخاب نمایید.
  • برای مشاهده فایل های ایمیج ( ISO, IMG… ) از یکی از نرم افزار های Rufus ، PowerISO و یا UltraISO استفاده نمایید.
  • کلمه عبور ( در صورت نیاز ) عبارت www.datasara.com می باشد؛ دقت کنید که تمامی حروف می بایست بصورت کوچک تایپ شود.
  • مشاهده خطای CRC هنگام خارج کردن فایل های فشرده با وجود تایپ صحیح کلمه عبور، بدین معنی است که فایل مورد نظر به درستی دریافت نشده و می بایست مجدداً دانلود شود.
  • در صورت مشاهده لینک های معیوب لطفاً موضوع را با ما در میان بگذارید.

مشخصات

مشخصات

توسط: Victor Munteanu, Dragos Laurentiu Zaharia انتشارات: Elsevier سال انتشار: 2013 میلادی تعداد صفحات متن اصلی: 4 تعداد صفحات متن ترجمه: 5 درج در دیتاسرا: ۱۳۹۷/۳/۲۴ منبع: دیتاسرا

خرید فایل ترجمه

خرید فایل ترجمه

عنوان: روند کنونی در حسابرسی داخلی حجم: 215.56 کیلوبایت فرمت فایل: pdf قیمت: 5000 تومان رمز فایل (در صورت نیاز): www.datasara.com

فرمت ایمیل صحیح نمی باشد.

گروه نرم افزاری دیتاسرا www.datasara.com

دانلود فایل اصلی

دانلود فایل اصلی

عنوان: Current Trends in Internal Audit

رمز فایل
رمز فایل (در صورت نیاز): www.datasara.com

نمای مطلبمقدمه

با وجود همه ابهامات و مشکلات، نظریه پردازان و متخصصان به زمینه تکامل سریع حسابرسی داخلی اشاره داشته اند. ممیزی داخلی، به عنوان یک حرفه، در طول سال ها دوباره تعریف شده و به طور مداوم با نیازهای در حال تغییر اشخاص انطباق داشته است. بنابراین، اگر در ابتدا بر روی مسائل حسابداری متمرکز شده بود، در حال حاضر، ممیزی داخلی به تشخیص خطرات اصلی این نهاد و همچنین به ارزیابی فعالیت خود گرایش دارد.

در نتیجه، پژوهش ها منجر به تکامل ممیزی داخلی شده است، می توانیم نتیجه بگیریم که حسابرسی داخلی در طول روند زیر تکامل را نشان می دهد.

جدول شماره 1.1. تاریخچه مختصری از حسابرسی داخلی
1. چک کردن سوابق حسابداری- 1950
2. بررسی انطباق ها- 1960
3. بررسی روش ها- 1970
4. بررسی کنترل- 1980
5 گزارش در مورد سیستم کنترل داخلی- 1990
6. بررسی سیستم مدیریت ریسک- 2000
7. بهبود سیستم مدیریت ریسک- 2001
8. گزارش فعالیت های انجام شده- 2002
9. اضافه کردن یک مقدار اضافه- 2003
10. تحکیم ممیزی داخلی- 2009/2004

11. ظرفیت مدیریت ریسک مالی- 2013/2010

(1) چک کردن سوابق حسابداری. تیم حسابرسان وظیفه چک کردن سوابق و اینکه آیا آنها درست بوده یا نه را دارند.

تحت این شرایط، یک شاخص برای اندازه گیری عملکرد فعالیت حسابرسی داخلی توسط تعدادی از سوابق حسابداری که به اشتباه شناسایی شده نشان داده شده است.

جهت مشاهده متن کامل، فایل ترجمه را دانلود نمایید.

 

به هنگام انجام ماموریت های مختلف در بخش حسابداری مالی استفاده می شد. از آنجا که کار آنها انجام فعالیت های کنترل شده اعلام نشده و بررسی سوابق به منظور شناسایی عدم تطابق باروش های حال است، این تیم ها به عنوان گروه های موفق

 

نامیده می شدند.

(3) بررسی روش ها. توسعه جالب فعالیت حسابرسی داخلی در سال 1960 رخ داد، زمانی که توجه بیشتری به روش های درست داد. نقش حسابرسی داخلی بررسی اسناد و مدارک، و شناسایی مشکلات و تدوین و فرموله کردن توصیه های لازم برای از بین بردن عللی بود که به مشکلات منجر شده بود.

علاوه بر این، حسابرسان ممکن بود بتوانند خطا و یا مشکلاتی که با عدم شفافیت و یا تفسیر روش غلط موجب می شد را شناسایی کنند، در نهایت ارائه راه حل برای بهبود آنها. بنابراین، عقاید حسابرسان داخلی برای مدیریت با باز کردن افقهای جدید در تفسیر نقش حسابرسی داخلی 'مفید بود.

(4) ارزیابی کنترل ها. این پیشرفت هنگامی ممکن است که توجه ها به اقدامات به چند ابزار متمرکز شده باشد. در این شرایط، عملکرد یک نهاد به عنوان نتیجه تطابق با روال های دستی قابل درک نیست، اما نتیجه تعامل با همه ابزارهای کنترل که کارکنان حق استفاده از آنها را برای انجام وظایف را دارند است. بنابراین، حسابرس داخلی خارج از محدوده معمول و مشاور مدیریت با توجه به انواع مختلف کنترل که می تواند در نهاد اجرا شود.

(5) گزارش در مورد سیستم کنترل داخلی. مرحله جدید، مرحله جدیدی از توسعه حسابرسی داخلی در قالب دیدگاه های مستقل به عنوان یک نتیجه از ارزیابی عملکرد سیستم کنترل داخلی در درون نهاد به نظر می رسد. در این مرحله، در دوره خا80-1990 ، برای اولین بار بسیاری از تکنیک ها و ابزار برای ممیزی داخلی مورد استفاده قرار گرفت، پردازش آنها در چارچوب فرایند ممیزی داخلی انجام شد.

(6) ارزیابی سیستم مدیریت ریسک. سال 1990 خود را برای استفاده گسترده از سیستم مدیریت ریسک اظهار نمود، در نتیجه از نهادهایی که به علت برخی از رسوایی ها، عدم مدیریت موثر و یا حوادث خاصی تاثیر منفی عمده ای در کار خود در این زمینه داشته اند داشته اند جلوگیری می کند. استفاده از برخی از سیستم های جدید و موثر مدیریت ریسک عملیاتی بر اهمیت اداره امور شرکت ها برای همه نوع تجارت و خدمات در بخش عمومی تأکید می کند.

در نتیجه این تحولات، بسیاری از نهادها توجه بیشتری به ممیزی داخلی و پیاده سازی سیستم مدیریت ریسک کرده اند. در این شرایط، حسابرسان داخلی مجبور به بررسی و ارزیابی مدیریت ریسک فرایند های اجرا توسط تیم مدیریتی شده اند. آنها همچنین مجبور به چک کردن اینکه آیا فرآیندهای کافی و مؤثر بوده اند، و در نهایت تنظیم گزارش ها و توصیه هایی برای بهبود آنها

جهت مشاهده متن کامل، فایل ترجمه را دانلود نمایید.

(7) بهبود سیستم مدیریت ریسک. در طول دوره ای که در آن کار حسابرسان داخلی آغاز به مشخص شدن با توجه به اجرای استانداردهای حسابرسی داخلی کرده بود، سازمان های بزرگ شروع به اجرای یک روند جدید کردند. این روند براساس استفاده از مفهوم توسعه یافته مدیریت ریسک بود.

 

این انتشار در میان رهبران در مفاهیم مختلف از سازمان ها منجر به ظهور نگرانی در مورد شناسایی خطر، ارزیابی و اجرای اقدامات کنترل داخلی که منجر به دستیابی به اهداف استراتژیک سازمان های شده بود. بنابراین، مولفه مشاوره فعالیت حسابرسی داخلی

رخ داد.

(8) گزارش فعالیت های انجام شده. حتی اگر کارهای داخلی بر اساس استاندارد ها انجام شده باشند و مدیریت نهاد حمایت شده در دستیابی به اهداف، در عمل به نظر نتایج گزارش های لازم کار حسابرسی داخلی به بالاترین سطح از مدیریت واحد مورد رسیدگی باشد.

در مرحله اول مشخص شد که این گزارش در قالب یک گزارش سالانه از فعالیت های ممیزی داخلی انجام شده است. بنابراین، از طریق توصیه های ممیزی داخلی می تواند دستور کار مدیریت و اجرای این نهاد از برخی مراحل پایه که منجر به دستیابی به اهداف ارائه شده را تغییر دهد.

(9) اضافه کردن یک مقدار اضافه. این واژه توسط I.I.A. به شرح زیر تعریف شده است: "نقش سازمان ها اضافه کردن ارزش های بیشتر و یا ایجاد مزیت برای صاحبانشان ، مشتریان خود و احزاب دیگر می باشد. این تصور دلیل بودن آنهاست. ارزش حاصل از ارائه خدمات و محصولات، و همچنین از استفاده از منابع به منظور ترویج این محصولات و خدمات.

جمع آوری داده ها برای درک و ارزیابی خطر ، حسابرسان داخلی از طریق شناخت کامل از عملیات و فرصت هایی برای بهبود که

جهت مشاهده متن کامل، فایل ترجمه را دانلود نمایید.

در نظر کارشناسان این زمینه، تنظیم یک استراتژی اساسی لازم است که باید به اضافه کردن یک به علاوه ارزش منجر شود. این استراتژی باید شامل:

 

به دست آوردن حداکثر بهره وری از حسابرسی داخلی، منعکس کننده تعادل بین تاثیر به عنوان یک نتیجه از اجرای توصیه ها

و هزینه های مربوط به ساختار ممیزی داخلی است، استمرار بخشیدن به مدیریت در پیاده سازی یک سیستم کنترل در درون نهاد.

جهت مشاهده متن کامل، فایل ترجمه را دانلود نمایید.

تقویت کننده ی شبه تفاضلی کلاس-AB برمبنای اینورتر CMOS برای کاربردهای HF
فايل پيوست

 Abstract This paper presents a CMOS inverter-based c1ass-AB pseudo differential amplifier for HF applications using new sim pIe rail-to-rail CMFB circuit. The proposed circuit em ploys two CMOS inverters and the ... [ ادامه مطلب ]

انتشارات: IEEE
پرداخت و دانلود قیمت: 5000 تومان

روش جاروب رو به عقب، برای حل پخش بار در شبکه های توزیع
فايل پيوست

Abstract A methodology for the analysis of radial or weakly meshed distribution systems supplying voltage dependent loads is here developed. The solution process is iterative and, at each step, loads are ... [ ادامه مطلب ]

انتشارات: IEEE
پرداخت و دانلود قیمت: 8000 تومان

بازسازی سه بعدی و تشخیص چهره با استفاده از ICA مبتنی بر هسته و شبکه های عصبی
فايل پيوست

Abstract Kernel-based nonlinear characteristic extraction and classification algorithms are popular new research directions in machine learning. In this paper, we propose an improved photometric stereo scheme based on improved kernel-independent component ... [ ادامه مطلب ]

انتشارات: IEEE
پرداخت و دانلود قیمت: 9000 تومان

جمع کننده کامل 1 بیتی زیر آستانه ای در فناوری تراشه هاى نیمه هادى اکسید فلزى تکمیلى65 نانومتری
فايل پيوست

 Abstract In this paper a new full adder (FA) circuit optimized for ultra low power operation is proposed. The circuit is based on modified XOR gates operated in the subthreshold region ... [ ادامه مطلب ]

انتشارات: IEEE
پرداخت و دانلود قیمت: 5000 تومان

اصول حسابداری مالیات بر ارزش افزوده :مفاهیم و موضوعات
فايل پيوست

Abstract The Value Added Tax Accounting (VATA) is one of those newly emerged concepts, which were emphasized much in the context of VISION 2020 by the industry, business, profession, academic, administration, ... [ ادامه مطلب ]

انتشارات: IEEE
پرداخت و دانلود قیمت: 3000 تومان

تئوری محدودیت ها؛ ارزیابی مقایسه ای
فايل پيوست

Abstract The worldwide economic reorganisation of the last decade has regularly been accompanied by appeals to concepts of lean manufacturing and flexible systems. These generally imply a scaling of productive and ... [ ادامه مطلب ]

انتشارات: IEEE
پرداخت و دانلود قیمت: 5000 تومان

روابط میان رقابت، واگذاری، تغییر سیستم های مدیریت حسابداری و عملکرد: یک مدل مسیر
فايل پيوست

Abstract This paper is concerned with an empirical investigation into the relations among competition, delegation, management accounting and control systems (MACS) change and organizational performance. It follows a standard contingency type ... [ ادامه مطلب ]

انتشارات: IEEE
پرداخت و دانلود قیمت: 8000 تومان

تاثیر فناوری اطلاعات بر روی بازدهی شرکت حسابداری
فايل پيوست

 Abstract In recent years, information technology (IT) has played a critical role in the services provided by the public accounting industry. However, no empirical research has evaluated the impact of IT ... [ ادامه مطلب ]

انتشارات: IEEE
پرداخت و دانلود قیمت: 7000 تومان

روند همگرایی هیئت استاندارهای حسابداری بین المللی و هیئت استاندارهای حسابداری مالی و نیاز به آموزش حسابداری مبتنی بر مفهوم
فايل پيوست

 Abstract The increasing globalization of the U.S. economy drives interest in international accounting standards. In this respect, the convergence process between the International Accounting Standards Board (IASB) and the Financial Accounting ... [ ادامه مطلب ]

انتشارات: IEEE
پرداخت و دانلود قیمت: 4000 تومان

تاثیر مرحله چرخه عمر سازمانی بر استفاده از هزینه یابی مبتبی بر فعالیت
فايل پيوست

Abstract This paper investigates if the use of an activity-based cost-accounting system differs among firms in different organizational life cycle stages. We apply the Miller and Friesen [Miller, D., Friesen, P.H., ... [ ادامه مطلب ]

انتشارات: IEEE
پرداخت و دانلود قیمت: 9000 تومان

فایل اکسل جامع طراحی دیوار حائل (با در نظر گرفتن نیروی زلزله)
فايل پيوست

تک فایل اکسل طراحی دیوار حائل (با در نظر گرفتن نیروی زلزله) دیوار حائل یا سازه نگهبان بنایی است که به منظور تحمل بارهای جانبی ناشی از خاکریز پشت دیوار، سازه ... [ ادامه مطلب ]

پرداخت و دانلود قیمت: 7500 تومان
 مشخصات کلی: 

گروه: اکسل طراحی

2 فایل اکسل مجزا جهت طراحی فونداسیون تجهیزات افقی، قائم و پیت (Air Separation Units, Heat Exchangers, Drums, Pits...)
فايل پيوست

2 فایل اکسل مجزا جهت طراحی فونداسیونهای تجهیزات: Air Separation Units, Heat Exchangers, Horizontal & Vertical Drums, Pits پالایشگاه ها و مجتمعهای پتروشیمی مجموعه هایی متشکل از تجهیزات گوناگون صنعتی هستند؛ تجهیزاتی ... [ ادامه مطلب ]

پرداخت و دانلود قیمت: 9500 تومان
 مشخصات کلی: 

گروه: اکسل طراحی

3 فایل اکسل مجزا جهت طراحی فونداسیون های تجهیزات دینامیک: Compressors & Pumps (reciprocating & centrifugal), Oil-Water Skid
فايل پيوست

3 فایل اکسل مجزا جهت طراحی فونداسیونهای تجهیزات دینامیک: Compressors & Pumps (reciprocating & centrifugal), Oil / Water Skid در ساخت یک مجتمع پتروشیمی تجهیزات متعددی مورد استفاده قرار می گیرد. برخی از ... [ ادامه مطلب ]

پرداخت و دانلود قیمت: 12500 تومان
 مشخصات کلی: 

گروه: اکسل طراحی

دستورالعمل جامع آشنایی با اصول طراحی سکوهای ثابت فلزی دریایی
فايل پيوست

مجموعه دستورالعمل های ارائه شده در دیتاسرا شامل ضوابط و مراحل تحلیل و طراحی سازه های گوناگون صنعتی و بر اساس الزامات مندرج در آیین نامه های معتبر داخلی و ... [ ادامه مطلب ]

پرداخت و دانلود قیمت: 25000 تومان

دستورالعمل کاربردی و گام به گام طراحی سازه های باز بتنی (پایپ رک ها) و فونداسیون
فايل پيوست

مجموعه دستورالعمل های ارائه شده در دیتاسرا شامل ضوابط و مراحل تحلیل و طراحی سازه های گوناگون صنعتی و بر اساس الزامات مندرج در آیین نامه های معتبر داخلی و ... [ ادامه مطلب ]

پرداخت و دانلود قیمت: 15000 تومان

دستورالعمل طراحی سازه های فولادی به روش DIRECT ANALYSIS METHOD بر اساس آئین نامه AISC با استفاده از نرم افزارهای SAP و ETABS
فايل پيوست

مجموعه دستورالعمل های ارائه شده در دیتاسرا شامل ضوابط و مراحل تحلیل و طراحی سازه های گوناگون صنعتی و بر اساس الزامات مندرج در آیین نامه های معتبر داخلی و ... [ ادامه مطلب ]

پرداخت و دانلود قیمت: 12500 تومان

دستورالعمل طراحی فونداسیون های تجهیزات ارتعاشی (چرخشی، رفت و برگشتی)ـفارسی
فايل پيوست

مجموعه دستورالعمل های ارائه شده در دیتاسرا شامل ضوابط و مراحل تحلیل و طراحی سازه های گوناگون صنعتی و بر اساس الزامات مندرج در آیین نامه های معتبر داخلی و ... [ ادامه مطلب ]

پرداخت و دانلود قیمت: 12500 تومان

دستورالعمل طراحی فونداسیون های تجهیزات ارتعاشی (چرخشی، رفت و برگشتی)ـانگلیسی
فايل پيوست

مجموعه دستورالعمل های ارائه شده در دیتاسرا شامل ضوابط و مراحل تحلیل و طراحی سازه های گوناگون صنعتی و بر اساس الزامات مندرج در آیین نامه های معتبر داخلی و ... [ ادامه مطلب ]

پرداخت و دانلود قیمت: 12500 تومان

دستورالعمل نحوه طراحی وصله ستون با استفاده از ورق جان و بال، بهمراه یک مثال جامع طراحی
فايل پيوست

مجموعه دستورالعمل های ارائه شده در دیتاسرا شامل ضوابط و مراحل تحلیل و طراحی سازه های گوناگون صنعتی و بر اساس الزامات مندرج در آیین نامه های معتبر داخلی و ... [ ادامه مطلب ]

پرداخت و دانلود قیمت: 12500 تومان

دستورالعمل نحوه استفاده از اطلاعات گزارشهای مکانیک خاک جهت پروژه های واقع در خشکی
فايل پيوست

مجموعه دستورالعمل های ارائه شده در دیتاسرا شامل ضوابط و مراحل تحلیل و طراحی سازه های گوناگون صنعتی و بر اساس الزامات مندرج در آیین نامه های معتبر داخلی و ... [ ادامه مطلب ]

پرداخت و دانلود قیمت: 2500 تومان

ناحیه کاربری

فرمت ایمیل صحیح نمی باشد. ایمیل خود را وارد نمایید.

رمز عبور خود را وارد نمایید.

مجله اینترنتی دیتاسرا
کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به گروه نرم افزاری دیتاسرا می باشد.
ایمیل:
support.datasara[AT]gmail[دات]com

Copyright © 2018