مجله اینترنتی دیتاسرا
امروز شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷

روند کنونی در حسابرسی داخلی Current Trends in Internal AuditAbstract

Internal audit is considered a profession that has emerged over the years, always seeking to meet the changing needs of their organizations. Internal audit focused on accounting problems at its beginnings, but now it has become a powerful tool to detect the main risks of organizations. As function, internal audit is a relatively recent occurrence, located, according to some authors, during the 1929 economic crisis in USA.

Keywords: internal audit, risk management, internal control, proceedings

چکیده فارسی: ممیزی داخلی در ابتدا بر مشکلات حسابداری متمرکز شده بود، اما در حال حاضر تبدیل به یک ابزار قدرتمند برای تشخیص خطرات اصلی سازمان شده است. به عنوان یک تابع، حسابرسی داخلی یک اتفاق نسبتا تازه، واقع شده، با توجه به نظر برخی از نویسندگان، در طول بحران اقتصادی سال 1929 در ایالات متحده آمریکا.

کلمات کلیدی: حسابرسی داخلی، مدیریت ریسک، کنترل های داخلی، مجموعه مقالات

راهنمای دانلود
  • جهت دانلود هر یک از فایل ها، بر روی لینک مورد نظر کلیک نموده و پس از انتخاب محل ذخیره تا اتمام فرآیند دانلود صبر کنید.
  • به منظور دانلود فایل های حجیم توصیه می شود از یک نرم افزار Download Manager استفاده گردد.
  • برای خارج نمودن فایل ها از حالت فشرده ( rar یا zip ) از نرم افزار Winrar استفاده نمایید.
  • فایل های فشرده چند بخشی را بصورت کامل دانلود و در یک پوشه قرار دهید و با رایت کلیک بر روی یکی از آن ها گزینه Extract را انتخاب نمایید.
  • برای مشاهده فایل های ایمیج ( ISO, IMG… ) از یکی از نرم افزار های Rufus ، PowerISO و یا UltraISO استفاده نمایید.
  • کلمه عبور ( در صورت نیاز ) عبارت www.datasara.com می باشد؛ دقت کنید که تمامی حروف می بایست بصورت کوچک تایپ شود.
  • مشاهده خطای CRC هنگام خارج کردن فایل های فشرده با وجود تایپ صحیح کلمه عبور، بدین معنی است که فایل مورد نظر به درستی دریافت نشده و می بایست مجدداً دانلود شود.
  • در صورت مشاهده لینک های معیوب لطفاً موضوع را با ما در میان بگذارید.

مشخصات

مشخصات

توسط: Victor Munteanu, Dragos Laurentiu Zaharia انتشارات: Elsevier سال انتشار: 2013 میلادی تعداد صفحات متن اصلی: 4 تعداد صفحات متن ترجمه: 5 درج در دیتاسرا: ۱۳۹۷/۳/۲۴ منبع: دیتاسرا

خرید فایل ترجمه

خرید فایل ترجمه

عنوان: روند کنونی در حسابرسی داخلی حجم: 215.56 کیلوبایت فرمت فایل: pdf قیمت: 5000 تومان رمز فایل (در صورت نیاز): www.datasara.com

فرمت ایمیل صحیح نمی باشد.

گروه نرم افزاری دیتاسرا www.datasara.com

دانلود فایل اصلی

دانلود فایل اصلی

عنوان: Current Trends in Internal Audit

رمز فایل
رمز فایل (در صورت نیاز): www.datasara.com

نمای مطلبمقدمه

با وجود همه ابهامات و مشکلات، نظریه پردازان و متخصصان به زمینه تکامل سریع حسابرسی داخلی اشاره داشته اند. ممیزی داخلی، به عنوان یک حرفه، در طول سال ها دوباره تعریف شده و به طور مداوم با نیازهای در حال تغییر اشخاص انطباق داشته است. بنابراین، اگر در ابتدا بر روی مسائل حسابداری متمرکز شده بود، در حال حاضر، ممیزی داخلی به تشخیص خطرات اصلی این نهاد و همچنین به ارزیابی فعالیت خود گرایش دارد.

در نتیجه، پژوهش ها منجر به تکامل ممیزی داخلی شده است، می توانیم نتیجه بگیریم که حسابرسی داخلی در طول روند زیر تکامل را نشان می دهد.

جدول شماره 1.1. تاریخچه مختصری از حسابرسی داخلی
1. چک کردن سوابق حسابداری- 1950
2. بررسی انطباق ها- 1960
3. بررسی روش ها- 1970
4. بررسی کنترل- 1980
5 گزارش در مورد سیستم کنترل داخلی- 1990
6. بررسی سیستم مدیریت ریسک- 2000
7. بهبود سیستم مدیریت ریسک- 2001
8. گزارش فعالیت های انجام شده- 2002
9. اضافه کردن یک مقدار اضافه- 2003
10. تحکیم ممیزی داخلی- 2009/2004

11. ظرفیت مدیریت ریسک مالی- 2013/2010

(1) چک کردن سوابق حسابداری. تیم حسابرسان وظیفه چک کردن سوابق و اینکه آیا آنها درست بوده یا نه را دارند.

تحت این شرایط، یک شاخص برای اندازه گیری عملکرد فعالیت حسابرسی داخلی توسط تعدادی از سوابق حسابداری که به اشتباه شناسایی شده نشان داده شده است.

جهت مشاهده متن کامل، فایل ترجمه را دانلود نمایید.

 

به هنگام انجام ماموریت های مختلف در بخش حسابداری مالی استفاده می شد. از آنجا که کار آنها انجام فعالیت های کنترل شده اعلام نشده و بررسی سوابق به منظور شناسایی عدم تطابق باروش های حال است، این تیم ها به عنوان گروه های موفق

 

نامیده می شدند.

(3) بررسی روش ها. توسعه جالب فعالیت حسابرسی داخلی در سال 1960 رخ داد، زمانی که توجه بیشتری به روش های درست داد. نقش حسابرسی داخلی بررسی اسناد و مدارک، و شناسایی مشکلات و تدوین و فرموله کردن توصیه های لازم برای از بین بردن عللی بود که به مشکلات منجر شده بود.

علاوه بر این، حسابرسان ممکن بود بتوانند خطا و یا مشکلاتی که با عدم شفافیت و یا تفسیر روش غلط موجب می شد را شناسایی کنند، در نهایت ارائه راه حل برای بهبود آنها. بنابراین، عقاید حسابرسان داخلی برای مدیریت با باز کردن افقهای جدید در تفسیر نقش حسابرسی داخلی 'مفید بود.

(4) ارزیابی کنترل ها. این پیشرفت هنگامی ممکن است که توجه ها به اقدامات به چند ابزار متمرکز شده باشد. در این شرایط، عملکرد یک نهاد به عنوان نتیجه تطابق با روال های دستی قابل درک نیست، اما نتیجه تعامل با همه ابزارهای کنترل که کارکنان حق استفاده از آنها را برای انجام وظایف را دارند است. بنابراین، حسابرس داخلی خارج از محدوده معمول و مشاور مدیریت با توجه به انواع مختلف کنترل که می تواند در نهاد اجرا شود.

(5) گزارش در مورد سیستم کنترل داخلی. مرحله جدید، مرحله جدیدی از توسعه حسابرسی داخلی در قالب دیدگاه های مستقل به عنوان یک نتیجه از ارزیابی عملکرد سیستم کنترل داخلی در درون نهاد به نظر می رسد. در این مرحله، در دوره خا80-1990 ، برای اولین بار بسیاری از تکنیک ها و ابزار برای ممیزی داخلی مورد استفاده قرار گرفت، پردازش آنها در چارچوب فرایند ممیزی داخلی انجام شد.

(6) ارزیابی سیستم مدیریت ریسک. سال 1990 خود را برای استفاده گسترده از سیستم مدیریت ریسک اظهار نمود، در نتیجه از نهادهایی که به علت برخی از رسوایی ها، عدم مدیریت موثر و یا حوادث خاصی تاثیر منفی عمده ای در کار خود در این زمینه داشته اند داشته اند جلوگیری می کند. استفاده از برخی از سیستم های جدید و موثر مدیریت ریسک عملیاتی بر اهمیت اداره امور شرکت ها برای همه نوع تجارت و خدمات در بخش عمومی تأکید می کند.

در نتیجه این تحولات، بسیاری از نهادها توجه بیشتری به ممیزی داخلی و پیاده سازی سیستم مدیریت ریسک کرده اند. در این شرایط، حسابرسان داخلی مجبور به بررسی و ارزیابی مدیریت ریسک فرایند های اجرا توسط تیم مدیریتی شده اند. آنها همچنین مجبور به چک کردن اینکه آیا فرآیندهای کافی و مؤثر بوده اند، و در نهایت تنظیم گزارش ها و توصیه هایی برای بهبود آنها

جهت مشاهده متن کامل، فایل ترجمه را دانلود نمایید.

(7) بهبود سیستم مدیریت ریسک. در طول دوره ای که در آن کار حسابرسان داخلی آغاز به مشخص شدن با توجه به اجرای استانداردهای حسابرسی داخلی کرده بود، سازمان های بزرگ شروع به اجرای یک روند جدید کردند. این روند براساس استفاده از مفهوم توسعه یافته مدیریت ریسک بود.

 

این انتشار در میان رهبران در مفاهیم مختلف از سازمان ها منجر به ظهور نگرانی در مورد شناسایی خطر، ارزیابی و اجرای اقدامات کنترل داخلی که منجر به دستیابی به اهداف استراتژیک سازمان های شده بود. بنابراین، مولفه مشاوره فعالیت حسابرسی داخلی

رخ داد.

(8) گزارش فعالیت های انجام شده. حتی اگر کارهای داخلی بر اساس استاندارد ها انجام شده باشند و مدیریت نهاد حمایت شده در دستیابی به اهداف، در عمل به نظر نتایج گزارش های لازم کار حسابرسی داخلی به بالاترین سطح از مدیریت واحد مورد رسیدگی باشد.

در مرحله اول مشخص شد که این گزارش در قالب یک گزارش سالانه از فعالیت های ممیزی داخلی انجام شده است. بنابراین، از طریق توصیه های ممیزی داخلی می تواند دستور کار مدیریت و اجرای این نهاد از برخی مراحل پایه که منجر به دستیابی به اهداف ارائه شده را تغییر دهد.

(9) اضافه کردن یک مقدار اضافه. این واژه توسط I.I.A. به شرح زیر تعریف شده است: "نقش سازمان ها اضافه کردن ارزش های بیشتر و یا ایجاد مزیت برای صاحبانشان ، مشتریان خود و احزاب دیگر می باشد. این تصور دلیل بودن آنهاست. ارزش حاصل از ارائه خدمات و محصولات، و همچنین از استفاده از منابع به منظور ترویج این محصولات و خدمات.

جمع آوری داده ها برای درک و ارزیابی خطر ، حسابرسان داخلی از طریق شناخت کامل از عملیات و فرصت هایی برای بهبود که

جهت مشاهده متن کامل، فایل ترجمه را دانلود نمایید.

در نظر کارشناسان این زمینه، تنظیم یک استراتژی اساسی لازم است که باید به اضافه کردن یک به علاوه ارزش منجر شود. این استراتژی باید شامل:

 

به دست آوردن حداکثر بهره وری از حسابرسی داخلی، منعکس کننده تعادل بین تاثیر به عنوان یک نتیجه از اجرای توصیه ها

و هزینه های مربوط به ساختار ممیزی داخلی است، استمرار بخشیدن به مدیریت در پیاده سازی یک سیستم کنترل در درون نهاد.

جهت مشاهده متن کامل، فایل ترجمه را دانلود نمایید.

آیا مخاطبانی در ارتباط با گزارش سالانه بخش های دولتی وجود دارند؟
فايل پيوست

Abstract Purpose - The purpose of this research is to investigate the role and importance of the annual report as a source of information about public sector entities. Methodology/Approach - This research ... [ ادامه مطلب ]

پرداخت و دانلود قیمت: 7000 تومان

مقدمه ای در مورد سیستم های اطلاعات حسابداری
فايل پيوست

ABSTRACT In this study, we introduce you to the subject of accounting information systems (AIS), describe the importance of AIS to your future success, and layout some important terms and concepts ... [ ادامه مطلب ]

پرداخت و دانلود قیمت: 12000 تومان

عرضه های اولیه سهام و نقش حسابداری مدیریت
فايل پيوست

چکیده تبدیل شرکت به سهامی عام تصمیم آسانی نیست. اجرای این امر مطابق با پروسه عرضه اولیه سهام (IPO) هزینه ها و مزیت های قابل توجهی را دربر می گیرد. حسابداران ... [ ادامه مطلب ]

پرداخت و دانلود قیمت: 7000 تومان

تاثیرات بر روی تصمیم گیری های شغلی ترک تحصیل کرده ها- کاربردهای مربوط به حرفه حسابداری
فايل پيوست

Abstract Studies show that students begin to make their career choices during their secondary education and for many their educational and occupational aspirations are quite fixed by the time they enter ... [ ادامه مطلب ]

پرداخت و دانلود قیمت: 7000 تومان

حسابداری و محاسبه کردن دولتی برای دارایی های به ارث رسیده: کاربردهای اقتصادی، اجتماعی
فايل پيوست

Purpose Accounting, “the provision of information relating to economic transactions” (Whittington, 1983, p. 1), is intellectually dependent on “marginalist economics” (Tinker et al., 1982, pp. 184, 193); that is, the neo-classical ... [ ادامه مطلب ]

پرداخت و دانلود قیمت: 5000 تومان

اهداف مناسب در شرکت گود گرین
فايل پيوست

Abstract This case addresses the “gray” area associated with the use of accounting discretion as it relates to expense line item reclassifications. Such a context allows for an examination of the ... [ ادامه مطلب ]

پرداخت و دانلود قیمت: 6000 تومان

اهرم مالی، رشد شرکت و توان مالی شرکت های لیست شده کشورسریلانکا
فايل پيوست

Abstract This study attempts to extend knowledge of Financial Leverage (FL), firm growth (FG) and Financial Strength (FS) in the listed Sri Lankan companies. Most of the scholars have studied of ... [ ادامه مطلب ]

پرداخت و دانلود قیمت: 7000 تومان

52 ابزار برای حسابداری مدیریتی
فايل پيوست

Abstract Sometimes it is very difficult to find out accumulate information about techniques and tools of management accounting. It create hazardous for the searcher to find out the techniques and tools ... [ ادامه مطلب ]

پرداخت و دانلود قیمت: 7000 تومان

حقایق در مورد گسب (هیات استانداردهای حسابداری دولتی)
فايل پيوست

Abstract The Governmental Accounting Standards Board (GASB) was organized in 1984 by the Financial Accounting Foundation (FAF) to establish standards of financial accounting and reporting for state and local governmental entities. ... [ ادامه مطلب ]

پرداخت و دانلود قیمت: 5000 تومان

تاثیرات سیستم برنامه ریزی منابع سرمایه ای بر فرایندهای حسابداری
فايل پيوست

Abstract The advent of the IT-led era and the increased competition have forced companies to react to the new changes in order to remain competitive. Enterprise resource planning (ERP) systems offer ... [ ادامه مطلب ]

پرداخت و دانلود قیمت: 7000 تومان

نمونه نقشه استاندارد جزئیات اتصال بادبندهای افقی (JIS Profiles) - مجموعه ۲
فايل پيوست

نمونه نقشه استاندارد Horizontal Bracing (JIS) Standard Drawing - Sample 2 مجموعه پیش رو شامل جزئیات کامل 10 تیپ متفاوت اتصال بادبندهای افقی: 3 تیپ جهت اتصال نبشی دوبل، 4 ... [ ادامه مطلب ]

پرداخت و دانلود قیمت: 3500 تومان
 مشخصات کلی: 

گروه: عمران

نمونه نقشه استاندارد جزئیات اتصال بادبندهای افقی (DIN Profiles) - مجموعه ۱
فايل پيوست

نمونه نقشه استاندارد Horizontal Bracing (DIN) Standard Drawing - Sample 1 فایل dwg حاضر شامل جزئیات کامل 7 تیپ متفاوت اتصال بادبندهای افقی: 3 تیپ جهت اتصال نبشی دوبل، و 4 تیپ ... [ ادامه مطلب ]

پرداخت و دانلود قیمت: 3500 تومان
 مشخصات کلی: 

گروه: عمران

نمونه نقشه استاندارد جزئیات نرده محافظ
فايل پيوست

نمونه نقشه استاندارد Handrail Details Standard Drawing فایل dwg حاضر شامل جزئیات کامل نرده های محافظ، جزئیات اتصال نرده های محافظ به سازه های فولادی، جزئیات اتصال نرده های محافظ به ... [ ادامه مطلب ]

پرداخت و دانلود قیمت: 3500 تومان
 مشخصات کلی: 

گروه: عمران

نمونه نقشه استاندارد جزئیات اتصال ساده (مفصلی) صفحه ستون (DIN Profiles) - مجموعه ۵
فايل پيوست

نمونه نقشه استاندارد Simple Column Base Plate (DIN) Standard Drawing - Sample 5 فایل dwg حاضر شامل جزئیات کامل اتصال صفحه ستون (مفصلی) جهت پروفیلهای HEA280 & HEB300~HEB800 می باشد. امیدواریم دانش، تجربه ... [ ادامه مطلب ]

پرداخت و دانلود قیمت: 3500 تومان
 مشخصات کلی: 

گروه: عمران

نمونه نقشه استاندارد جزئیات اتصال گیردار صفحه ستون (JIS Profiles) - مجموعه ۴
فايل پيوست

نمونه نقشه استاندارد Fixed Column Base Plate (JIS) Standard Drawing - Sample 4 فایل dwg حاضر شامل جزئیات کامل اتصال صفحه ستون (گیردار) جهت پروفیلهای H 150x150x7x10 ~ H 498x432x45x70 می ... [ ادامه مطلب ]

پرداخت و دانلود قیمت: 3500 تومان
 مشخصات کلی: 

گروه: عمران

نمونه نقشه استاندارد جزئیات اتصال گیردار صفحه ستون (DIN Profiles) - مجموعه ۳
فايل پيوست

نمونه نقشه استاندارد Fixed Column Base Plate (DIN) Standard Drawing - Sample 3 فایل dwg حاضر شامل جزئیات کامل اتصال صفحه ستون (گیردار) جهت پروفیلهای HEA180 ~ HEA360 و HEB180 ~ ... [ ادامه مطلب ]

پرداخت و دانلود قیمت: 3500 تومان
 مشخصات کلی: 

گروه: عمران

نمونه نقشه استاندارد جزئیات اتصال گیردار صفحه ستون (DIN Profiles) - مجموعه ۲
فايل پيوست

نمونه نقشه استاندارد Fixed Column Base Plate (DIN) Standard Drawing - Sample 2 فایل dwg حاضر شامل جزئیات کامل اتصال صفحه ستون (گیردار) جهت پروفیلهای HEB200 ~ HEB650 می باشد. امیدواریم دانش، تجربه ... [ ادامه مطلب ]

پرداخت و دانلود قیمت: 3500 تومان
 مشخصات کلی: 

گروه: عمران

نمونه نقشه استاندارد جزئیات اتصال گیردار صفحه ستون (DIN Profiles) - مجموعه ۱
فايل پيوست

نمونه نقشه استاندارد Fixed Column Base Plate (DIN) Standard Drawing - Sample 1 مجموعه پیش رو شامل جزئیات کامل اتصال صفحه ستون (گیردار) در دو دسته بندی مجزا: ستونهای بادبندی و ... [ ادامه مطلب ]

پرداخت و دانلود قیمت: 3500 تومان
 مشخصات کلی: 

گروه: عمران

نمونه نقشه استاندارد جزئیات اتصال بادبند قائم (JIS Profiles) - مجموعه ۶
فايل پيوست

نمونه نقشه استاندارد Vertical Bracing Connection (JIS) Standard Drawing - Sample 6 مجموعه پیش رو شامل جزئیات کامل تیپهای مختلف از اتصال بادبند قائم جهت پروفیلهای: L75x75x6~2L200*200*25 - C150x75x6.5x10~2C250x90x9x13 - H100x100x6x8~H300x305x15x15 ... [ ادامه مطلب ]

پرداخت و دانلود قیمت: 3500 تومان
 مشخصات کلی: 

گروه: عمران

نمونه نقشه استاندارد جزئیات اتصال بادبند قائم (ناودانی DIN) - مجموعه ۵
فايل پيوست

نمونه نقشه استاندارد Vertical Bracing Connection (DIN Channels) Standard Drawing - Sample 5 مجموعه پیش رو شامل جزئیات کامل 6 تیپ متفاوت اتصال بادبند قائم جهت پروفیلهای ناودانی: 2UNP80~2UNP200 می باشد. امیدواریم ... [ ادامه مطلب ]

پرداخت و دانلود قیمت: 3500 تومان
 مشخصات کلی: 

گروه: عمران

ناحیه کاربری

فرمت ایمیل صحیح نمی باشد. ایمیل خود را وارد نمایید.

رمز عبور خود را وارد نمایید.

مجله اینترنتی دیتاسرا
کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به گروه نرم افزاری دیتاسرا می باشد.
Copyright © 2018