مجله اینترنتی دیتاسرا
امروز دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷

معرفی استادیوم سن سیرو، ورزشگاه تیم های آث میلان و اینترمیلان (+عکس)

این دفعه سری به ایتالیا خواهیم زد تا یک استادیوم دیگر از این کشور را که شاید به گونه‌ای نماد شهر میلان هم باشد به شما معرفی کنیم. استادیوم سن سیرو در شهر میلان خانه‌ی دو تیم همشهری میلان و اینتر است. با ما همراه باشید.

فینال لیگ قهرمانان اروپا، شب گذشته در ورزشگاه سن سیرو بین دو تیم رئال مادرید و اتلتیکو مادرید برگزار شد. به همین بهانه می‌خواستیم شما را با این ورزشگاه آشنا کنیم.معرفی استادیوم سن سیرو، ورزشگاه تیم های آث میلان و اینترمیلان (+عکس)


استادیوم سن سیرو یا جوزپه مه آتزا

ساخت استادیوم سن سیرو پروژه‌ای بود که توسط رییس سابق باشگاه میلان پیرو پیرلی (Piero Pirelli) انجام شد. در دو دهه‌ی اول قرن بیستم، میلان زمین‌های مختلفی را بعنوان خانه‌ی خود تجربه کرد و تا اوایل سال ۱۹۲۰ در زمینی با نام Viale Lombardia بازی می‌کرد.

اگرچه این زمین خیلی خوب بود، ولی به دلیل این که برای طرفداران پرشمار آن خیلی کوچک بود خیلی زود از رده خارج شد و معمارمشهوری با نام استاکینی (Staechini) که مسوول ساخت ایستگاه مرکزی میلان هم بود، برای طراحی یک استادیوم کاملا جدید به خدمت گرفته شد.

استادیوم سن سیرو به طور رسمی با یک بازی دوستانه بین اینتر و آث میلان (۶-۳) در ۱۹ سپتامبر سال ۱۹۲۶ افتتاح شد. استادیوم دارای چهار جایگاه جداگانه بود و ظرفیت ۳۵ هزار تماشاچی را نیز داشت.معرفی استادیوم سن سیرو، ورزشگاه تیم های آث میلان و اینترمیلان (+عکس)


سن سیرو در ابتدا در مالکیت باشگاه آث میلان بود، ولی بعدا و در سال ۱۹۳۵ به شهرداری میلان فروخته شد و خیلی زود وادار شدند برای افزایش هواداران باشگاه این استادیوم را گسترش دهد. نقشه‌ها برای ساخت یک استادیوم عظیم با گنجایش ۱۵۰ هزار نفر بود ولی در پایان این ایده عملی نشد و استادیوم پیشرفته‌تر شده‌ی سن سیرو در سال ۱۹۳۹ مجددا افتتاح شد، در حالی که تنها یک طبقه داشت.

تا سال ۱۹۴۵، میلان تنها ساکن سن سیرو بود، ولی پس از آن اینتر نیز به آن ها پیوست که تا پیش از آن در Arena Civica بازی‌های خود را انجام می‌داد. در سال ۱۹۵۵ سن سیرو با اضافه شدن طبقه‌ی دوم روی طبقه‌ی اول گسترش یافت و ساخت این طبقه‌ی جدید ظرفیت آن را به ۸۵ هزار نفر افزایش داد. دهه‌های بعدی سن سیرو میزبان دو فینال جام اروپا بود، اولی در سال ۱۹۶۵ بین اینتر و بنفیکا (۱-۰ ) و دومی در سال ۱۹۷۰ بین فاینورد و سلتیک (۲-۱).

استادیوم برای مسابقات لیگ اروپا در سال ۱۹۶۸ برگزیده نشد، ولی برای بازی‌های یورو ۱۹۸۰ یکی از ورزشگاه‌های انتخابی بود. در همان زمان به طور رسمی و برای گرامیداشت بازیکن اسبق دو تیم اینتر و میلان نامش به استادیوم جوزپه مه آتزا تغییر نام پیدا کرد.

در طول بازی‌های لیگ قهرمانان اروپا در سال ۱۹۸۰، سن سیرو برای سه بازی از مرحله‌ی گروهی میزبان بود. بعد از این مسابقات، ایتالیا میزبان جام جهانی ۱۹۹۰ شد و واضح بود که استادیوم سن سیرو به یک تغییر و آپدیت بزرگ نیاز دارد. تفکر ساخت یک استادیوم جدید مطرح شده بود، ولی انتخاب معماران آن جیانکارلو راگاتزی (Ragazzi)، انریکو هافر (Hoffer) و لئو فینتری (Finzi) نقشه‌ای برای پیشرفت امکانات همین ورزشگاه به جای ساخت یک ورزشگاه جدید بود.معرفی استادیوم سن سیرو، ورزشگاه تیم های آث میلان و اینترمیلان (+عکس)


تغییرات از این قرار بود که طبقه‌ی سومی هم ساخته شود، سقفی روی تمامی صندلی‌ها را بپوشاند و ۱۱ برج استوانه‌ای بتنی برای پشتیبانی بیشتر از سقف و طبقه‌های استادیوم دورتادور آن قرار گیرند. در آخر هم ظرفیت استادیوم به ۸۵ هزار نفر افزایش یافت.معرفی استادیوم سن سیرو، ورزشگاه تیم های آث میلان و اینترمیلان (+عکس)


معرفی استادیوم سن سیرو، ورزشگاه تیم های آث میلان و اینترمیلان (+عکس)


در طول جام جهانی، سن سیرو میزبان مسابقه‌ی افتتاحیه بین آرژانتین و کامرون (۰-۱)، سه بازی مرحله‌ی گروهی و یک بازی از مرحله‌ی یک شانزدهم و بازی یک چهارم بین آلمان و چک اسلوواکی (۱-۰) بود.

در سال‌های بعد هم تعمیرات دیگری در استادیوم انجام شد و ظرفیت استادیوم به سبب تدابیر امنیتی یوفا کاهش یافت حالا ظرفیت این استادیوم ۸۰,۰۱۸ صندلی است. در سال ۲۰۰۱، میزبان فینال لیگ قهرمانان بین بایرن مونیخ و والنسیا بود که در وقت قانونی ۱-۱ مساوی شد و در آخر بایرن در ضربات پنالتی قهرمان شد. بعلاوه برای فینال لیگ قهرمانان در سال ۲۰۰۶ نیز برگزیده شد.

هردو تیم اینتر و میلان به ساخت یک استادیوم جدید در مکان دیگری تمایل داشتند، زیرا به این نتیجه رسیده بودند، بدتر شدن اوضاع استادیوم و مالکیت این استادیوم توسط شهرداری آن ها را برای توسعه و پیشرفت محدود می‌کند. ابتدا اینتر در سال ۲۰۱۲ اظهار کرد که قصد دارد یه استادیوم جدید بسازد، ولی زمانی که میلان هم طرح ساخت یه استادیوم جدید در منطقه‌ی portello را عنوان کرد، نقشه‌ی ساخت اینتر کنار گذاشته شد و به جای آن به تعمیر سن سیرو روی آورد. البته حرکت میلان هم در سال ۲۰۱۵ به جایی نرسیده و کسی نمی داند آینده‌ی این دو باشگاه چطور خواهد شد.

راه‌های دسترسی به سن سیرومعرفی استادیوم سن سیرو، ورزشگاه تیم های آث میلان و اینترمیلان (+عکس)


سن سیرو در غرب شهر میلان و حدودا پنج کیلومتری مرکز شهر قرار دارد. با فاصله‌ی بیش از هفت کیلومتر از ایستگاه مرکزی قطار میلان.

اگر با ماشین از مسیر تورین (A4)، جنوا (A7) یا بولونیا (Austostrada del sole) می‌آیید، غرب جاده‌ی کمربندی (Tangenziale Ovest) را پیش بگیرید و از خروجی سوم به سمت Via Novara بروید. علائم شما را از بزرگراه به سمت استادیوم راهنمایی می‌کنند.

اگر از مسیر Venezia بروید، باید خروجی Viale Certosa را در پیش بگیرید، پس از آن علائم خروج شما را به سمت استادیوم هدایت خواهند کرد.

سن سیرو به راحتی با مترو هم قابل دسترس است، به سبب اینکه جدیدا خط مترو بنفش رنگ M5 افتتاح شده است. نزدیک‌ترین ایستگاه‌ها به استادیوم San Siro Ippodramo و San Siro Stadio هستند که از هر دو هم برای رسیدن به استادیوم یک پیاده‌روی کوتاه لازم است. از ایستگاه Milano Porta Garibaldi می‌توانید با استفاده از خط M5 تا ایستگاه San Siro Stadio بروید یا از ایستگاه مرکزی میلان یا ایستگاه Milano Lambrate از خط 2 (سبز رنگ) که به سمت Assago می‌رود استفاده کنید، در ایستگاه Porta Garibaldi پیاده شوید و از آنجا با استفاده از خط (M5 (Linea Lilla به ایستگاه San Siro Stadio برسید.معرفی استادیوم سن سیرو، ورزشگاه تیم های آث میلان و اینترمیلان (+عکس)


اما گزینه‌ی دیگری نیز برای رسیدن به استادیوم وجود دارد که تراموا ۱۶ است. در مرکز میلان (غرب Piazza Duomo) این تراموا را سوار شوید تا ایستگاه San Siro Stadio که آخرین ایستگاه خط است بروید. سفر با تراموا تا استادیوم در حدود نیم ساعت طول می‌کشد.

اقامتگاه‌، غذا و آشامیدنی در نزدیکی استادیوم سن سیرومعرفی استادیوم سن سیرو، ورزشگاه تیم های آث میلان و اینترمیلان (+عکس)


سن سیرو در یک منطقه‌ی مسکونی نسبتا آرام قرار دارد، که قبلا از لحاظ تعداد محل‌های پذیرایی خیلی قوی نبود. اما جدیدا تعداد بیشتری کافه و رستوران درآنجا افتتاح شده است. با توجه به این که استادیوم از طریق مترو به راحتی قابل دسترس است، شما می‌توانید برای غدا و آشامیدنی مرکز شهر میلان یا دیگر مناطق سرزنده‌ی این شهر را که گزینه‌های زیادی دارند انتخاب کنید و تنها برای تماشای بازی به استادیوم بروید. البته در روزهای مسابقه دکه‌های غذافروشی زیادی وجود خواهند داشت که بتوانید حداقل یک ساندویچ ساده بنوشید.

اگر شما ترجیح می‌دهید که شب را در نزدیکی استادیوم و دریک مکان مقرون به صرفه سپری کنید، هتل سن سیرو میلان B&B گزینه‌ی مناسبی است. این هتل در کنار استادیوم قرار دارد. هتل ML.style هم دیگر گزینه‌ی شما برای اقامت در نزدیکی استادیوم است. انتخاب‌های زیادی هم در نزدیکی ایستگاه مترو Lotto وجود دارد که کمتر از ۲۰ دقیقه پیاده‌روی تا ورزشگاه دارند، که البته تعدادی از آن ها هتل‌های لوکس هستند. هتل Melia Milano چشم‌انداز قشنگی دارد، در حالی که هتل Montebianco، هتل Nuovo Murillo و هتل Amendola Fiera هم گزینه‌های خوبی هستند که کمی به صرفه‌ترند.

بلیط بازی‌های آث میلانمعرفی استادیوم سن سیرو، ورزشگاه تیم های آث میلان و اینترمیلان (+عکس)


شما می‌توانید بلیت بازی‌های میلان را به صورت آنلاین در وب سایت رسمی باشگاه میلان یا از طریق تلفن ۰۰۳۹۰۲۶۲۲۸۴۵۴۵ یا از طریق شعب مختلف بانک Banca Popolare di Milano یا به اختصار BPM بانک، یا در باجه‌ی بلیت فروشی Casa Milan در Via Aldo Rossi 8 در شمال شهر (نزدیک به مترو QT8) خریداری کنید. بعلاوه بلیط‌ها پیش از هر مسابقه در ورزشگاه هم فروخته می‌شوند. قیمت بلیط‌ها معمولاً از ۲۱ یورو برای یک صندلی در ردیف دوم و پشت دروازه آغاز می‌شود، تا ۴۷ یورو که ارزان‌ترین بلیت برای ردیف پایین در کناره‌ها است و قیمت‌های بالاتر هم ۱۷۹ یورو برای صندلی‌های قسمت مرکزی ردیف پایین در جایگاه اصلی است. قیمت‌ها برای بازی‌های مقابل اینتر، یوونتوس و ناپولی افزایش می‌یابد و بین ۲۶ یورو تا ۲۰۰ یورو متغیر است. چنانچه در پیش فروش بلیط‌ها را خریداری کنید کمی ارزان‌تر هستند.

بلیط بازی‌های اینترمعرفی استادیوم سن سیرو، ورزشگاه تیم های آث میلان و اینترمیلان (+عکس)


بلیط بازی‌های اینتر را می‌توانید به صورت آنلاین از وب سایت رسمی یا Vivaticket، یا به صورت حضوراً ازهرکدام از محل‌های فروش بلیت Vivaticket خریداری کنید.

همچنین بلیط‌ها در روز مسابقه در ورزشگاه نیز فروخته می‌شوند. البته همانند میلان، اینتر هم تمایل دارد که برای بازی دربی و مسابقه مقابل یوونتوس (دربی ایتالیانو) تمامی بلیط‌های خود را به فروش برساند و برای خرید بلیت همیشه کارت شناسایی لازم است.

به طور معمول قیمت بلیط‌ها از ۲۴ یورو برای یک صندلی پشت دروازه و ردیف دوم آغاز شده و به ۳۷ یورو برای یک صندلی در ردیف دوم در یکی از دو طرف و نهایتا به ۱۷۰ یورو برای بخش مرکزی پایین‌ترین ردیف در جایگاه اصلی می‌رسد.

قیمت‌ها برای بازی‌های مقابل رم، ناپولی، جنوا، میلان و یوونتوس نسبتا افزایش می‌یابد و در نتیجه محدوده قیمت‌ها بین ۲۳ تا ۲۰۰ یورو تغییر خواهد کرد. چنانچه در روز مسابقه و در ورزشگاه بلیت خود را خریداری کنید ممکن است کمی گران‌تر باشد.

بلیط‌های ردیف سوم ورزشگاه فقط در صورتی فروخته می‌شوند که دو ردیف دیگر پر شده باشند. نقشه‌ی صندلی‌های استادیوم را می‌توانید در این سایت مشاهده کنید.

تور استادیوم و موزهمعرفی استادیوم سن سیرو، ورزشگاه تیم های آث میلان و اینترمیلان (+عکس)


معرفی استادیوم سن سیرو، ورزشگاه تیم های آث میلان و اینترمیلان (+عکس)


سن سیرو موزه‌ی مشترک میلان و اینتر را در خود جای داده است. بعلاوه راهنمای تور هم وجود دارد و این تور شامل دسترسی به رختکن‌ها، محل‌های پذیرایی از مهمانان و اتاق مطبوعات است. مدت تور بین ۳۰ تا ۴۰ دقیقه است.

موزه هفت روز هفته از ساعت ۹:۳۰ تا ۵ بعداز ظهر باز است. تورها هم معمولاً در همین بازه‌ی زمانی انجام می‌شوند.

در روزهای مسابقه هیچ توری وجود ندارد و ساعت‌های متفاوت برای بازدید از موزه در نظر گرفته می‌شود. برای بازدید نیاز به رزرو کردن از قبل وجود ندارد ولی می‌توانید از طریق Vivaticket به صورت آنلاین بلیت خود را خریداری کنید. قیمت تور بعلاوه‌ی موزه ۱۷ یورو است اما چنانچه بخواهید تنها از موزه دیدن کنید باید ۷ یورو بپردازید.معرفی استادیوم سن سیرو، ورزشگاه تیم های آث میلان و اینترمیلان (+عکس)


معرفی استادیوم سن سیرو، ورزشگاه تیم های آث میلان و اینترمیلان (+عکس)آشنایی با ماشین آلات و تجهیزات معدنی

 1-بولدوزر بولدوزر تراکتوری است که بر روی آن تیغه نصب شده است. این ماشین به منظور جابجایی حجم‌های گسترده‌ای از خاک، شن و ماسه و نخاله و ... در حین کار بکار گرفته می شود.   1-1-بولدوزر چرخ لاستیکی   مزایای استفاده از بولدوزرهای چرخ لاستیکی مناسب برای استفاده در فواصل زیاد سرعت بالا در سطوح سرازیری یا تراز، از بیشترین کارایی ممکن برخوردار است.   1-2-بولدوزر چرخ زنجیری   مزایای استفاده ... [ ادامه مطلب ]

آشنایی با آژانس همکاری های بین المللی ژاپن (جایکا)

 آژانس همکاری­های بین المللی ژاپن (JICA) به عنوان یکی از نهادهای رسمی توسعه ای دولت ژاپن با هدف اصلی اعطای کمکهای فنی و مالی به کشورهای در حال توسعه در سال 1974 تأسیس شد. در تشکیلات جدید جایکا با نگاه ویژه به "مبارزه با فقر از طریق ایجاد رشدی با قاعده"، "تقویت حاکمیت دولت­ها"، و "تأمین امنیت انسانی "در کشورهای در ... [ ادامه مطلب ]

ناوشکن های 150 متری تیپ 45 ارتش انگلیس

پایگاه خبر؛ مجله تصویری سلاح- ناوشکن های تیپ 45 که به کلاس D نیز معروف هستند، در کلاسی متشکل از 6 ناوشکن موشک انداز به ویژه موشک های هدایت شونده عضویت دارند که به طور ویژه برای نیروی دریایی پادشاهی بریتانیا ساخته شده است. جالب است بدانید که این کلاس در ابتدا به شرکت در ماموریت های پدافند هوایی اختصاص ... [ ادامه مطلب ]

درآمد باور نکردنی کایلی جنر، سلنا گومز، کریستیانو رونالدو، کیم کارداشیان، بیانسه ناولز و... از اینستاگرام

پتانسیل کسب درآمد از شبکه های اجتماعی بسیار خیره کننده تر از آن چیزی است که فکر می کنید و سلبریتی ها برای قرار دادن هر پست در این پلتفرم ها و به خصوص اینستاگرام رقم های گزافی به عنوان دستمزد دریافت می کنند.به گزارش پایگاه خبر به نقل از روزیاتو، امسال نیز Hopper HQ که در زمینه برنامه ریزی ... [ ادامه مطلب ]

زندگینامه پیترو فررو؛ ابداع کننده ی شکلات نوتلا

پادکست زندگینامه پیترو فررو ابداع کننده ی شکلات نوتلابیوگرافی پیترو فررو (زندگینامه بزرگان)پزشکان و متخصصان تغذیه همواره صبحانه را به عنوان مهم ترین وعده ی غذایی می شناسند. به همین دلیل اغلب پدر و مادرها از این که فرزندانشان تمایلی به خوردن صبحانه ندارند گلایه دارند و ابراز نگرانی می کنند. برخی دیگر هم وقتی برای خوردن صبحانه، خرید نان تازه، ... [ ادامه مطلب ]

دیوار بزرگ چین، از قرن سوم میلادی تا به امروز (+عکس)

دیوار بزرگ چین یکی از عجایب هفتگانه‌ی جدید جهان است که تاریخ ساخت آن به قرن هفتم پیش از میلاد باز می‌گردد. این دیوار به منظور محافظت از کشور و امپراتوری در برابر حملات دشمن ساخته شده است. برای آشنایی بیشتر با دیوار بزرگ چین، با دیتاسرا همراه باشید. دیوارهای اولیه کشور چین سابقه‌ای طولانی در ساخت دیوارهای دفاعی دارد. از حدود ... [ ادامه مطلب ]

معرفی استادیوم سن سیرو، ورزشگاه تیم های آث میلان و اینترمیلان (+عکس)

این دفعه سری به ایتالیا خواهیم زد تا یک استادیوم دیگر از این کشور را که شاید به گونه‌ای نماد شهر میلان هم باشد به شما معرفی کنیم. استادیوم سن سیرو در شهر میلان خانه‌ی دو تیم همشهری میلان و اینتر است. با ما همراه باشید. فینال لیگ قهرمانان اروپا، شب گذشته در ورزشگاه سن سیرو بین دو تیم رئال مادرید ... [ ادامه مطلب ]

شهر ورنون، لوکیشن اصلی سریال True Detective (+عکس)

سریال True Detective (کارآگاه واقعی) که از شبکه‌ی HBO آمریکا پخش شد، با واکنش خیلی مثبت بینندگان مواجه شد و طرفداران زیادی پیدا کرد. «نیک پیزولاتو» نویسنده‌ی فیلم نامه، در فصل دوم سریال، با الهام از شهر «ورنون» کالیفرنیا اتفاقات شهر خیالی «وینسی» را خلق کرد و حتی برخی از سکانس‌های سریال در این شهر فیلمبرداری شد. با دیتاسرا همراه ... [ ادامه مطلب ]

راهنمای کامل سفر به جزایر زیبای جیلی در کشور اندونزی (+عکس)

هر چند جزایر جیلی در اندونزی به اندازه‌ی جزایر بالی معروف نیستند، ولی جاذبه‌های قابل ملاحظه ای دارند. در آب‌های پیرامون این جزایر می‌توانید ورزش‌های آبی و انواع مختلف غواصی را تجربه کنید ضمن این که از فضای آرامش‌بخش داخل جزیره هم بهره مند شوید. در ادامه با دیتاسرا همراه باشید. جزایر زیبای جیلی در امتداد خلیج لومبوک اندونزی قرار داد. ... [ ادامه مطلب ]

جابجایی پایتخت کشور میانمار تنها به دلیل یک طالع بینی! (+عکس)

از میانمار چه می‌دانید؟ حتماً چیزهایی در اخبار شنیده‌اید. ولی هیچ تلاش کرده‌اید نزدیک‌تر بیایید و از چند و چون اوضاع آن با خبر شوید؟ با دیتاسرا همراه باشید تا شما را به پایتخت میانمار ببریم و کمی در آن گردش کنیم. اگر دولت ما یک مرتبه تصمیم می‌گرفت پایتخت را از تهران به شهر دیگری همانند دامغان تغییر دهد، مردم ... [ ادامه مطلب ]

تقویت کننده ی شبه تفاضلی کلاس-AB برمبنای اینورتر CMOS برای کاربردهای HF
فايل پيوست

Abstract This paper presents a CMOS inverter-based c1ass-AB pseudo differential amplifier for HF applications using new sim pIe rail-to-rail CMFB circuit. The proposed circuit em ploys two CMOS inverters and the complementary common-mode feedback (CMFB) consisting of current mode common-mode detector and transimpedance amplifiers. The circuit has been designed using 0.18 f.IID. CMOS technology under 1 V supply, and the simulation ... [ ادامه مطلب ]

انتشارات: IEEE
پرداخت و دانلود قیمت: 5000 تومان

روش جاروب رو به عقب، برای حل پخش بار در شبکه های توزیع
فايل پيوست

Abstract A methodology for the analysis of radial or weakly meshed distribution systems supplying voltage dependent loads is here developed. The solution process is iterative and, at each step, loads are simulated by means of impedances. Therefore, at each iteration, it is necessary to solve a network made up only of impedances; for this kind of network, all the voltages and ... [ ادامه مطلب ]

انتشارات: IEEE
پرداخت و دانلود قیمت: 8000 تومان

بازسازی سه بعدی و تشخیص چهره با استفاده از ICA مبتنی بر هسته و شبکه های عصبی
فايل پيوست

Abstract Kernel-based nonlinear characteristic extraction and classification algorithms are popular new research directions in machine learning. In this paper, we propose an improved photometric stereo scheme based on improved kernel-independent component analysis method to reconstruct 3D human faces. Next, we fetch the information of 3D faces for facial face recognition. For reconstruction, we obtain the correct normal vector’s sequence to form ... [ ادامه مطلب ]

انتشارات: IEEE
پرداخت و دانلود قیمت: 9000 تومان

جمع کننده کامل 1 بیتی زیر آستانه ای در فناوری تراشه هاى نیمه هادى اکسید فلزى تکمیلى65 نانومتری
فايل پيوست

 Abstract In this paper a new full adder (FA) circuit optimized for ultra low power operation is proposed. The circuit is based on modified XOR gates operated in the subthreshold region to minimize the power consumption. Simulated results using 65nm standarad CMOS models are provided. The simulation results show a 5% - 20% for frequency ranges from 1 KHz to 20MHz ... [ ادامه مطلب ]

انتشارات: IEEE
پرداخت و دانلود قیمت: 5000 تومان

اصول حسابداری مالیات بر ارزش افزوده :مفاهیم و موضوعات
فايل پيوست

Abstract The Value Added Tax Accounting (VATA) is one of those newly emerged concepts, which were emphasized much in the context of VISION 2020 by the industry, business, profession, academic, administration, ... [ ادامه مطلب ]

انتشارات: IEEE
پرداخت و دانلود قیمت: 3000 تومان

تئوری محدودیت ها؛ ارزیابی مقایسه ای
فايل پيوست

Abstract The worldwide economic reorganisation of the last decade has regularly been accompanied by appeals to concepts of lean manufacturing and flexible systems. These generally imply a scaling of productive and ... [ ادامه مطلب ]

انتشارات: IEEE
پرداخت و دانلود قیمت: 5000 تومان

روابط میان رقابت، واگذاری، تغییر سیستم های مدیریت حسابداری و عملکرد: یک مدل مسیر
فايل پيوست

Abstract This paper is concerned with an empirical investigation into the relations among competition, delegation, management accounting and control systems (MACS) change and organizational performance. It follows a standard contingency type ... [ ادامه مطلب ]

انتشارات: IEEE
پرداخت و دانلود قیمت: 8000 تومان

تاثیر فناوری اطلاعات بر روی بازدهی شرکت حسابداری
فايل پيوست

 Abstract In recent years, information technology (IT) has played a critical role in the services provided by the public accounting industry. However, no empirical research has evaluated the impact of IT ... [ ادامه مطلب ]

انتشارات: IEEE
پرداخت و دانلود قیمت: 7000 تومان

دستورالعمل طراحی فونداسیون های تجهیزات ارتعاشی (چرخشی، رفت و برگشتی)ـفارسی
فايل پيوست

مجموعه دستورالعمل های ارائه شده در دیتاسرا شامل ضوابط و مراحل تحلیل و طراحی سازه های گوناگون صنعتی و بر اساس الزامات مندرج در آیین نامه های معتبر داخلی و خارجی بوده که به پشتوانه تجارب کسب شده در مگا پروژه های مختلف توسط جمعی از مهندسین متخصص کشور به رشته تحریر درآمده اند. امیدواریم دانش و تجربه بکارگرفته شده در ... [ ادامه مطلب ]

انتشارات: IEEE
پرداخت و دانلود قیمت: 12500 تومان

دستورالعمل طراحی فونداسیون های تجهیزات ارتعاشی (چرخشی، رفت و برگشتی)ـانگلیسی
فايل پيوست

مجموعه دستورالعمل های ارائه شده در دیتاسرا شامل ضوابط و مراحل تحلیل و طراحی سازه های گوناگون صنعتی و بر اساس الزامات مندرج در آیین نامه های معتبر داخلی و خارجی بوده که به پشتوانه تجارب کسب شده در مگا پروژه های مختلف توسط جمعی از مهندسین متخصص کشور به رشته تحریر درآمده اند. امیدواریم دانش و تجربه بکارگرفته شده در ... [ ادامه مطلب ]

انتشارات: IEEE
پرداخت و دانلود قیمت: 12500 تومان

ناحیه کاربری

فرمت ایمیل صحیح نمی باشد. ایمیل خود را وارد نمایید.

رمز عبور خود را وارد نمایید.

مجله اینترنتی دیتاسرا
کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به گروه نرم افزاری دیتاسرا می باشد.
Copyright © 2018