مجله اینترنتی دیتاسرا
امروز سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷

پولی شدن برخی از ویدیوهای یوتیوب (YouTube) از ماه آینده زمان درج مطلب
۱۳۹۴/۷/۲۶

پولی شدن برخی از ویدیوهای یوتیوب (YouTube) از ماه آینده

بزرگ‌ترین سایت اشتراک ویدیوی دنیا، در حال راه اندازی برنامه‌ای است که توسط آن برخی از ویدیوها فقط برای افرادی که اشتراک دارند نمایش داده خواهند شد. این سرویس جدید یوتیوب قرار است تا سه روز دیگر در مراسمی رونمایی شود.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، این سرویس جدید یوتیوب، در راستای همان برنامه‌ای که این وب‌سایت پارسال از آن صحبت کرد به راه خواهد افتاد. یوتیوب سال گذشته گفته بود که می‌خواهد برای تولید بیشتر محتوا روی برترین شبکه‌های‌شان سرمایه‌گذاری کند.

با این حال یوتیوب حرفی از پرداخت پول برای این محتوای جدیدی که می‌خواهد تهیه‌کنندگی‌شان را بر عهده بگیرد نزده بود. احتمالاً سرویس اشتراک یوتیوب، تبلیغات این وب‌سایت را هم برای مشترکان حذف خواهد کرد.

نمایش ویدیوهای یوتیوب مثل قبل هم ادامه پیدا خواهد کرد، ولی یوتیوب به‌شدت شبکه‌های معروف را برای ملحق شدن به سرویس پرداخت جدیدش تشویق کرده است.

یوتیوب در سال ۲۰۱۱ به بازیگران و خواننده‌های معروف برای ساخت و اشتراک ویدیو روی وب‌سایت‌اش مبالغ هنگفتی پرداخت کرد، ولی نتیجه‌ای نگرفت. این دفعه یوتیوب به چهره‌های معروف وب‌سایت خودش روی آورده است که مخاطبان این وب‌سایت را به خوبی می‌شناسند و محتوایی مخصوص آن‌ها تولید می‌کنند.

انتظار می‌رود تا سرویس اشتراک یوتیوب، تا پایان ماه جاری به راه بیافتد.منبع: Recode


ناحیه کاربری

فرمت ایمیل صحیح نمی باشد. ایمیل خود را وارد نمایید.

رمز عبور خود را وارد نمایید.

گزیده ها
مجله اینترنتی دیتاسرا
کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به گروه نرم افزاری دیتاسرا می باشد.
Copyright © 2018